יקר ומעולה: הקונסילר שמנצח את הקיץ הישראלי

הקיץ הישראלי מתקרב ויחד עימו הזעת פנים מציקה שגורמת לנקבוביות "להזיע" ולפנים שלנו לנצוץ. המוצר החדש של GUINOT לא סתם יקר - הוא גם עושה את העבודה

בחורה שמה קונסילר/ קרם פנים. אילוסטרציה: שאטרסטוק
בחורה שמה קונסילר/ קרם פנים. אילוסטרציה: שאטרסטוק
30 באפריל 2018

הקיץ הישראלי עומד בפתח ויחד עימו חברים מקומיים כמו אקסטרה הזעה, זיהום אוויר, לחות קשה ותחושה כללית של משהו עכור על הפנים. בכל קיץ חברות הקוסמטיקה משיקות מוצרים שאמורים להתמודד עם תנאי שטח לבנטיניים לא פשוטים בעליל ולא תמיד יש כיסוי למאות השקלים שאנו משלמות עבור קרמים שונים ומשונים למיניהם.

עוד כתבות מעניינות –
מחשבות פרועות: ריהאנה מכריזה על ליין לנז'רי בעיצובה
הכל אני יכול: קניה ווסט מציג כפכפים מטרילים במיוחד
"אני אוכלת כל מה שבא לי, אבל במידה": שיט שדוגמניות אומרות

https://www.instagram.com/p/BiLzjONg4y9/

לצד כל זה, את המוצרים של GUINOT מכירות המכורות לטיפולים קוסמטיקאיים, וגם אלו שיצא להם להיתקל בשם הצרפתי מעורר הסקרנות ולהתנסות באחד ממוצרי החברה. זהו לא המוצר הראשון של GUINOT שהמדור דוגם, ובגלל ההצלחה הקודמת ניסינו גם את המוצר הזה בניסיון לבדוק האם יש על מי לסמוך בחלונות הגבוהים של צרפת.

למוצר החדש, שאמור להיות מעין קונסילר וקרם פנים, קוראים DERMA LISS. מטרתו: "טיפול והסתרה של קמטים ונקבוביות פעורות בתוך 10 שניות", וגם להבטיח "כיסוי אופטי ופיזי של קמטים ונקבוביות פעורות בעור עם אבקה במרקם ייחודי המחליקה מידית את פני שטח העור". את כל אלה, הקרם מבצע בעזרת חומצה היאלרונית היעילה כנגד הופעת קמטים וצמח יפני עשיר בחומר הפעיל RESVERATROL הידוע בפעילותו המאוד חזקה כנגד רדיקלים חופשיים (שהם כידוע שורש כל רע וגורם מספר 1 להזדקנות מוקדמת של העור).

בחורה שמה קונסילר/ קרם פנים. אילוסטרציה: שאטרסטוק
בחורה שמה קונסילר/ קרם פנים. אילוסטרציה: שאטרסטוק

אין פלא ששמחתי לנסות את המוצר החדש הזה – שאולי לא הסתיר את הנקבוביות תוך עשר שניות, אבל הצטיין במרקם מט נהדר שמתמזג עם העור בצורה פשוט מושלמת ונשאר עמיד למשך כל היום. את קרם הפנים/קונסילר יש למרוח אחרי כל הטקס של הבוקר – קרי אחרי קרם פנים ומקדם הגנה (בשלב בו הפנים קצת שמנוניות). הוא לגמרי ניטרל את הניצוץ המעיק שמופיע אחרי מריחת שני קרמים על הפרצוף, וגרם לפני להיראות רעננות וטריות כאילו לא מרחתי עכשיו 3 שכבות נגד השמש הכבירה שמחכה לי בחוץ.

שוב יודגש הפלוס העיקרי של המוצר היקר הזה – הינו המרקם המאוד מיוחד, שלא דומה לשום מוצר שניסיתי בעבר. מדובר במעין משחה אבקתית שבמריחה ראשונה מעלה ספק, ובמריחה שניה ושלישית נטמעת בצורה מדויקת עם הפנים ומעניקה תחושה יבשה ומוגנת. הקרם עצמו מגיע בצבע גוף ולא בצבע לבן, מה שמקל את ההתמזגות. עוד פלוס הוא האריזה הנעימה של המוצר, שמקלה את השימוש בו והופכת אותו לעוד יותר כיפי. האמת שאפשר גם לדחוף אותו לתיק ולהשתמש בתור קונסילר בשעות אחרי צהריים, כשאת רוצה לעשות טאצ' אפ מבלי להעמיס בתכשירי איפור על העור.

קרם הפנים והקונסילר החדש של GUINOT. צילום: יח"צ
קרם הפנים והקונסילר החדש של GUINOT. צילום: יח"צ

עיקר השימוש במוצר החדש הזה יעל בבקרים, שכן הבוקר הוא השלב הכי "מסוכן" לעור הפנים שלנו, לפני הישיבה במשרד. בערב אפשר להסתפק בקרם פנים בלבד, אבל יש יש לכן אירוע בחוץ שידרוש מהנקבוביות שלכן להזיע, המוצר הזה מומלץ ביותר.

נכון, הוא יקר בטירוף. אמת, הוא מיועד למי שנמצאת הפרוטה בכיסה. אך אם התמזל מזלך ואת שייכת לשתי הקטגוריות הנ"ל, או שאת סתם רוצה לפנק את עצמך – מדובר במוצר שמתקתק עבודה.

קרם DERMA LISS של GUINOT
תכולה: 30 מ"ל
מחיר לצרכן: 258 ש"ח