אוקטוברפסט מגיע לתל אביב – ויש לכם הטבה לשליש בירה ויינשטפן

אוקטוברפסט (צילום: יח"צ)
אוקטוברפסט (צילום: יח"צ)

הפסטיבל המסורתי של בוואריה מגיע לשלושה ימים של בירה, כיף ובירה בפארק התחנה, ולקוחות פועלים וונדר נהנים משליש בירה תמורת 25 נקודות בלבד

6 באוקטובר 2022

אחח, אוקטוברפסט. מילה אחת (טוב, טכנית שתי מילים, אבל אתם יודעים איך גרמנים אוהבים לשפד משפט שלם ביחד ולקרוא לזה "מילה") שישר עושה בפה טעם מאוד ברור: של ביס נקניקיה עם כרוב שהרגע הורדתם עם שלוק ענק של בירה מהחבית. בין אם יצא לכם לבקר בגלגול המקורי של הפסטיבל, שמתקיים כבר למעלה מ-200 שנה במינכן (ויש לו את האוריג'ין סטורי הכי הולם לתקופה: מדובר בעצם בגלגול של חגיגות לרגל חתונה מלכותית בבוואריה שאנשים כל כך אהבו שפשוט החליטו לציין אותו גם שנה לאחר מכן. וגם 200 שנה לאחר מכן) ובין אם רק ראיתם תמונות של הרבה גרמנים מרוצים, יש לכם לגמרי מה לבוא לבקר בגרסה המקומית שלו בפארק התחנה בתל אביב.

ידעתם שחבית נוקרים? אוקטוברפסט (צילום: יח"צ)
ידעתם שחבית נוקרים? אוקטוברפסט (צילום: יח"צ)

מבשלת ויינשטפן (המבשלה העתיקה בעולם שעדיין פועלת) הקימה בתל אביב אוהל ענק, כמיטב המסורת, בו הבירה נמזגת, הנקניקיות נטרפות וכולם מרוצים, ובזכות העובדה שאנחנו באוקטובר, אפילו נעים להיות בחוץ לרגל כל העסק הזה, שיתקיים בחוה"מ סוכות, שלישי-חמישי (11.10-13.10), בשעות 17:00-23:00, והכניסה חופשית כמובן (לגילאי 18+ או מתחת לגיל 18 בליווי מבוגר בלבד, אבל אז הם יצטרכו להסתפק בכרוב ונקניקיות. לא שזה רע, חלילה). אז רגע, איך עוד אפשר לשפר את המצב הזה? ובכן, לקוחות פועלים וונדר מקבלים שליש בירה ויינשטפן בתמורה ל-25 נקודות באפליקציה (מחיר רגיל: 28 ש"ח), כאשר לקוח אחד יכול לרכוש עד 2 שוברים בלבד. וגם, אתם מכירים את הנהלים: צריכה מופרזת של אלכוהול מסכנת חיים ומזיקה לבריאות. מכירת אלכוהול תותנה בהצגת תעודת זהות מגילאי 18 בלבד. אז מוכנים לבירה שלכם? בואו לאפליקציית פועלים וונדר.

*ללקוחות בנק הפועלים המחזיקים בכרטיס אשראי של בנק הפועלים ומצורפים לערוץ "פועלים באינטרנט".
בכפוף לתקנון התכנית באתר הבנק, לתנאים בעמוד ההטבה ולתנאי השימוש באפליקציית Poalim Wonder. עד גמר המלאי