הכל קורה: תוסיפו ללו"ז עוד פסטיבל וירטואלי שווה

הזמרת והיוצרת היהודיה-גרמניה סבינה, הפועלת למען שוויון לנשים, יזמה את פסטיבל המוזיקה IT'S ALL HAPPENING שיתקיים בתחילת יוני. כל הפרטים

סבינה (צילום: יח"צ)
סבינה (צילום: יח"צ)

גל הפסטיבלים הווירטואליים ממשיך, והפעם עם IT'S ALL HAPPENING, פסטיבל מוזיקה שיזמה הזמרת והיוצרת היהודיה-גרמניה סבינה. הפסטיבל יתקיים בתחילת יוני (1.6,3.6) בסימן נשים – רק שניים מתוך המשתתפים בליינאפ הם גברים – והוא ישודר בעמוד הפייסבוק של טיים אאוט, הודנא ופפאיתו בר.

סבינה יזמה את הפסטיבל באופן פרטי (לצד עו"ד אייל ברוק, העוסק בזכויות יוצרים וחוזים של אמנים), במטרה כפולה: להמשיך להחיות את ענף המוזיקה בימי הקורונה, ולתת קול ליוצרות. בין האמניות שיופיעו: דנה ברגר ועדי שרון, סיון טלמור, מגי היקרי, אבבה ועוד. המופעים יצטלמו בפפאיתו וישודרו החל מהשעה 18:30 ועד 22:30.

פסטיבל IT'S ALL HAPPENING
פסטיבל IT'S ALL HAPPENING

סבינה נולדה בגרמניה, דור שלישי לניצולי שואה, ובגיל 15 עלתה לישראל לבדה. תחילה היא התגוררה בפנימייה דתית, ולאורך השנים עברה בין משפחות אומנות. היא הסתובבה לא מעט בעולם ועבדה עם מוזיקאים רבים. את אלבום הבכורה הפיק לה יוסי מזרחי, והוא עוסק באיבוד הוריה בגיל מוקדם, החיים כיהודיה בגרמניה, הגשמת החלום המוזיקלי והאמהות החד הורית.

נוסף לעשייתה המוזיקלית, סבינה היא גם פעילה חברתית. היא ניהלה במשך 7 שנים את פרס המחקר ביד ושם, יצרה שיתופי פעולה עם ארגונים חברתיים ובהם עמותת צעד קדימה, עמותת לילך וכיום פעילה בעמותת הופכות את היוצרות. היא גם פעילה בארגון אמריקן ווייסס, הפועלת לקידום ישראל באמצעות הזמנת משפיענים בינלאומיים בתרבות ובספורט.

והנה הליינאפ המהמם ל-1.6:

ליינאפ ליום שני, IT'S ALL HAPPENING
ליינאפ ליום שני, IT'S ALL HAPPENING