מותג התיקים שמעורר נוסטלגיה לתקופת הנעורים

תגידו שלום ל־Kita Tet, מותג חדש שמתרפק על תקופת חטיבת הביניים ומציע תיקי גב למתבגרים נצחיים

Kita Tet. צילום: ג'יל שוובר
Kita Tet. צילום: ג'יל שוובר
10 בנובמבר 2016

באופן אישי לא היינו חוזרים לתקופת חטיבת הביניים. איכשהו השילוב הקסום בין גשר בשיניים לשינויים פיזיולוגיים מבהילים פחות עובד על בלוטת הנוסטלגיה שלנו. בכל זאת יש כאלו שהצליחו למנף את התקופה המחוצ'קנת בחייהם, או ליתר דיוק, בחייהן. שלי אליעז (26) ושרה אנש (25) – חברות טובות ובוגרות מחלקת עיצוב האופנה בשנקר – הן הנשים שעומדות מאחורי Kita Tet, מותג תיקים טינאייג'רי למבוגרים, למשל כאלה שהתחילו/חזרו ללמוד השבוע.

קולקציית הביכורים של המותג כוללת תיקי גב בלבד. "מבחינתנו זה פריט מונומנטלי שמסמל את התקופה הזאת יותר מכל דבר אחר", הן מנמקות. "זה היה הפריט הכי קרוב ללבנו באותו הזמן, והוא הכיל את כל עולמנו בתור נערות מתבגרות שגדלו הרחק מהחיים הסואנים של העיר הגדולה (אליעז למדה בפנימייה בשדה בוקר ואילו אנש למדה בבית ספר חרדי בירושלים – נ"ב)".

Kita Tet. צילום: ג'יל שוובר
Kita Tet. צילום: ג'יל שוובר

פרץ הנוסטלגיה שהצית את הרעיון החזיר את אליעז ואת אנש לעסוק בתחביב ישן – מלאכת יד. התיקים עשויים רשתות פלסטיק שקופות למחצה, שנשזרות בטכניקות ידניות באמצעות חוטי כותנה ופוליאסטר בצבעים שונים. האסתטיקה המצועצעת מתכתבת עם הילקוטים הנוסטלגיים מהעבר. את התיקים אפשר להשיג בשני גדלים – אחד רחב ומרובע ואחד צר ומלבני, כולם מגובים ברצועות כותנה רחבות ומודולריות שאפשר להצליב על החזה אם רוצים. חובבי הנוסטלגיה הכבדים ישמחו לשמוע כי בימים אלה עובדות השתיים על קו משלים של חולצות רקומות באותו הסגנון.

Kita Tet,י200־470 ש"ח, להשיג באתר

לאיוונט המכירה של KITATET בחנות התקליטים בבוורלי