הזמן הוורוד: בית קפה צבעוני להפליא לילדים נפתח בדיזנגוף סנטר

"Little pony cafe", הדמיה. צילום: עידן ספיבק וגליה אבירם
"Little pony cafe", הדמיה. צילום: עידן ספיבק וגליה אבירם

למשך שישה שבועות צבעוניים למדי יפתח בית קפה שכולו My little pony, עם מנות שעוצבו בהשראת הסדרה, קינוחים אינסטגרמים עם מצמר גפן מתוק, דונאטס, ספרינקלס, ואיך לא, מילקשייקים מנצנצים. מוכנים להרעלת הסוכר הזו?

10 ביולי 2024

אם עברתם בשבועות האחרונות בתל אביב באמצע היום, בוודאי שמתם לב שמלבד השמש הקופחת ישנם אינספור זאטוטים מתרוצצים ברחובות, רועשים ושוצפים את העולם. אם במקרה יש לכם ילדים, אתם כבר יודעים את הסיבה – החופש הגדול כבר כאן. הורים לילדים קטנים עסוקים בימים אלה בלמלא את החלל שלא נתפס על ידי קייטנה, ואם נמאס לכם מהצגה במתנ״ס או אגדודו  בבריכה (זה עדיין קורה?), מצאנו בעבורכם אטרקציה מושלמת – עם מזגן, הסחות דעת צבעוניות, המון סוכר (סליחה, יודעים שלא בריא אבל למי יש כח להתנגד) וגם אפיק אקולוגי, בתקווה שיעניין את הילדים.

>> יאללה תל אביב לרקוד: הפסטיבל שייחבר את הקהל מחדש לדאנס

כנראה שאין הרבה ילדים בישראל שלא מכיר את "הפוני הקטן שלי" (My little pony), דמויות סוסי פוני צבעוניות שזכו לסדרת טלוויזיה, וצברו מעמד אייקוני בקרב בני התשחורת הקטנטנים. המרצ' סביבם אינסופי, וההתלהבות פשוט לא פגה, בניגוד לטרנדי ילדים זמניים. ועכשיו הם מגיעים לתל אביב.

מנות ב-"Little pony cafe". צילום: עידן ספיבק וגליה אבירם
מנות ב-"Little pony cafe". צילום: עידן ספיבק וגליה אבירם

זה קורה החל מיום שני הקרוב ולמשך שישה שבועות, במסגרת Little pony cafe שיפתח בדיזנגוף סנטר – מתחם שיעוצב כולו לפי ארץ הפלאות של סוסי הפוני, בהשראת העולם הקסום של ממלכת אקווסטריה. כן, גם לנו אין מושג מה זה אומר, אז שאלנו וזה בעיקר צבעי פסטל, מלא סוכר וסוסי פוני ממיסי לב. כלומר, תחפושות או קרטונים עם הדמויות, כי לא נראה לנו שיהיו סוסי פוני אמיתיים.

המתחם כולל למעשה בית קפה בו יוגשו מנות שעוצבו בהשראת הסדרה, וקרויות על שם דמויות – קינוחים אינסטגרמים מצמר גפן מתוק, דונאטס, ספרינקלס ועוד צבעי מאכל, לצד מילקשייקים צבעוניים ומנצנצים והפתעות נוספות (טווח מחירי המנות 22-72 ש״ח. חוץ מזה, במתחם יחכו גם מיצגים של דמויות מהסדרה, עמדות סלפי מעוצבות, עמדות צביעה עשירות, פעילויות אינטראקטיביות, מזכרות לרכישה וחידון עם פרס שווה במיוחד.

מנות ב-"Little pony cafe". צילום: עידן ספיבק וגליה אבירם
מנות ב-"Little pony cafe". צילום: עידן ספיבק וגליה אבירם

וגם יש אלמנט אקולוגי חביב (כי מסתבר שזה עניין בסדרה), כך שבמתחם להשתמש בכלים מתמחזרים וידידותיים לסביבה. ואם התור הצפוי מרתיע אתכם, יש יתרון גדול בכך שהמתחם יפעל במשך שישה שבועות, ויש לקוות שהעובדה הזו תמתן את התור ומתישהו ההייפ ישכח מעט. לא מבטיחים, רק מקווים. אבל זה במזגן, ובין כה אין לכם משהו טוב יותר לעשות מאשר לקנות קינוח פוני ולזכור את הפרצוף שילד שלכם יעשה.
קפה ליטל פוני, 15.7-30.8, א'-ה' 10:00-20:00, ו' 9:00-15:00. הכניסה למתחם ללא תשלום (אך המנות יקרות) ורצוי להזמין מקום מראש