מדורת השבט החדשה: התוסף המושלם לנטפליקס בימי בידוד

תוסף הכרום Netflix Party הוא פתרון מושלם לימי הקורונה: צופים עם החברים באותו התוכן באותו הזמן, וגם מצ'וטטים תוך כדי (אחר כך גם לא צריך לסדר אחריהם את הסלון)

נטפליקס פארטי
נטפליקס פארטי

אלו ימים מוזרים. בשגרה אנחנו נוטים להרחיק מעלינו את הזולת, מצמצמים אינטרקציה ברחוב, מעדיפים וואטסאפ על פני שיחות טלפון וכל היום מחכים לרגע שבו נוכל להסתגר בבית עם נטפליקס. והנה, ברגע שאוסרים עלינו להיפגש עם חברים, לצאת לשתות קפה ולהתחכך עם זרים במרחב הציבורי – זה בדיוק מה שבא לנו לעשות. ימים מוזרים.

אבל כאוס מביא בני אדם לייצר פתרונות, והנה מתגלה לו מחדש תוסף הכרום הקדוש Netflix Party, שמאפשר לכם לצפות עם החברים באותו התוכן, באותו הזמן, וגם לצ'וטט תוך כדי על אותו מסך. הסיפור פשוט: מתחברים לתוסף, חולקים את לינק הצפייה עם החברים וממנים את האדם שיבחר עבורכם במה תצפו. בזמן שהסרט או הסדרה הנבחרים עולים על המסך, בצד יצוץ צ'אט רום שבו תוכלו לדון בסדרה, להתייעץ מה אוכלים ולהתלונן על זה שאין מה לראות בנטפליקס יותר.

נטפליקס פארטי
נטפליקס פארטי

הדבר הזה מקרב אותנו עוד קצת לנבואות הזעם על עולם טכנולוגי ומנוכר, שבו נעדיף מכונות על פני בני אדם, אבל בחייאת, לא שופטים אדם בימי קורונה. חוץ מזה, אם לביבי מותר לסגור את הכנסת, נבואה דטרמיניסטית מהסוג הזה היא באמת הדאגה האחרונה שלנו כרגע.