ביחד זה לגמרי לבד: ההופעות הכי טובות ממופע הצדקה של ליידי גאגא

כן, זה היה חובבני ומי שציפה ל"לייב אייד" התאכזב, אבל הרולינג סטונס, סטיבי וונדר, בילי אייליש וטיילור סוויפט הרימו את פסטיבל הצדקה הבינלאומי "One World Together"

טוב, אז "לייב אייד" זה לא היה. ביונסה ב"One World Together" (צילום: גטי אימג'ס)
טוב, אז "לייב אייד" זה לא היה. ביונסה ב"One World Together" (צילום: גטי אימג'ס)

העולם אפילו לא ידע שהוא מחכה ל"עולם אחד יחד בבית", מופע הצדקה הווירטואלי שארגנו ליידי גאגא יחד עם ארגון הבריאות העולמי וארגון הסיוע "Global Citizen", אבל כמה שעות של מוזיקה, עשרות מיליוני צופים ו-130 מיליון דולר בתרומות למאבק בקורונה אחר כך, התברר שזה בדיוק מה שהיינו צריכים (או שפשוט אין לנו שום דבר אחר לעשות).

מי שציפה לאנרגיות או לספקטקל של "לייב אייד" כנראה בילה יותר מדי זמן בשנות השמונים ולא הפנים את ההבדל הקל בין מופע באצטדיון להופעת זום, אבל האירוע ששודר בשלושת רשתות הברודקאסט הגדולות בארה"ב ובכל הרשתות החברתיות היה קיטשי וחינני כמתבקש וכמו שרשם הדוקטור, כולל הנחייה חביבה של ג'ימי פאלון, ג'ימי קימל וסטיבן קולבר ועם בונוס של נאומים מלכותיים ממישל אובמה וביונסה (למה היא לא שרה? כי היא המלכה, כמובן).

כן, זה היה די חובבני ובחירות השירים היו מעט קלישאתיות, ובכל זאת היה נחמד לראות את המוזיקאים בביתם ואת האופן שבו כל אחד מהם הפיק את עצמו ובחר להציג את עצמו לעולם, מליידי גאגא ששרה בלי פוזות את "סמייל" של צ'רלי צ'אפלין ועד הרולינג סטונס שהרימו עם ההופעה הכי אנרגטית של הערב תוך שמיק ג'אגר מקפץ בסלון  ביתו.

המופע הערוך ישודר בממירים המקומיים הערב בערוץ E! וב-MTV ישראל, ואם ממש משעמם לכם תוכלו לצפות בשידור האינטרנט כולו (זה שמונה שעות, כן?). בינתיים ליקטנו עבורכם כמה מהביצועים המוצלחים של הערב כדי שתוכלות להרגיש עולם אחד בבית בזמן שאתם לבד בבית ולעולם לא אכפת.

בילי אייליש \ Sunny

רולינג סטונס \ You Can't Always Get What You Want

ג'ון לג'נד וסאם סמית' \ Stand By Me

ג'ימי פאלון והרוטס \ Safety Dance

ליזו \ Change Is Gonna Come

סטיבי וונדר \ Lean On Me

קית' אורבן \ Higher Love

הקילרז \ Mr. Brightside

אדי ודר \ River Cross

טיילור סוויפט \ Soon You'll Get Better

ג'ניפר לופז \ People

פול מקרטני \ Lady Madonna

ליידי גאגא \ Smile