הכירו את גלריית הרהיטים הקצת משוגעת Pas Normal

הרהיטים מארצות הקור, הגישה חמה וידידותית: הכירו את גלריית העיצוב החדשה פה נורמל, שתשמח את מכורי הפינטרסט הכבדים

סטיית תקן. Pas Normal. צילום: דרור סיתהכל
סטיית תקן. Pas Normal. צילום: דרור סיתהכל
29 בספטמבר 2016

בפעם האחרונה שמישהי בזירת העיצוב המקומית קראה לעסק שלה בשם צרפתי הנפתח במילת שלילה, תגובות הקהל אילצו אותה לוותר ומהר על האפיל הפרנקופילי. רק תשאלו את דורית בר אור שנפרדה מהשם Pas pour toi ("לא בשבילך") לטובת "דודו בר אור" הישיר והקומוניקטיבי. לעומת זאת, במקרה של Pas Normal ("לא נורמלי"), גלריית העיצוב שנפתחה לאחרונה בשולי מתחם הבורסה ברמת גן, מסתמן כי העילה לשלילה היא הרבה יותר חיובית.

Pas Normal. צילום: דרור סיתהכל
Pas Normal. צילום: דרור סיתהכל

בגלריה מוצגים כמה וכמה מותגים בינלאומיים המוכרים היטב בקרב מכורי הפינטרסט הכבדים, בהם Ferm Living המציע ריהוט ופריטי עיצוב בסגנון סקנדינבי מסורתי המהול בצבעים רכים, והמותגים הדניים Gubi ו־By Lassen המעניקים פרשנות עכשווית לעיצובים קלאסיים. חובבי הניימדרופינג ישמחו לגלות כי בגלריה אפשר למצוא גם פריטים של בתי עיצוב צעירים ומדוברים כמו Anna Karlin המתמחה בעיצוב רב תחומי, Imperfettolab האיטלקי שמזוהה עם אובייקטים ייחודיים מפיברגלאס, ו־Valerie Objects, סטודיו צעיר מאנטוורפן שבבלגיה, המתרגם יצירות אמנות מופשטות ושרטוטים אדריכליים לכדי חפצים מוחשיים ומהממים.

Pas Normal. צילום: דרור סיתהכל
Pas Normal. צילום: דרור סיתהכל

לא רק התמהיל הסגנוני הוא זה שהופך את Pas Normal ליעד אטרקטיבי, אלא גם הידיעה כי הגלריה אוחזת בממשק אינטרנטי חדשני ואינטרקטיבי. מאחורי הגלריה עומדות רוני קרן ומעיין כרמל, צמד יזמיות המגיעות מתחומי עיצוב הפנים והשיווק, בהתאמה. השתיים הכירו תוך כדי עבודה על פרויקטים משותפים בעבר והחליטו לשלב כוחות במטרה להנגיש לקהל שוחרי העיצוב את מה שהן מכנות "מותגים ועיצובים מרתקים שלא מיוצגים בארץ ושיש ביכולתם להביא בשורה". את אותה בשורה עיצובית הן מגישות באריזה מוקפדת אך ידידותית למשתמש – אתר נוח להפליא, המאפשר שיטוט וירטואלי בין הקולקציות והפריטים השונים, קבלת מידע מפורט על אודות כל פריט, שמירה בתיקייה אישית ויצירת קשר מיידי עם צוות הגלריה. בקיצור, חוויה לא נורמלית.

Pas Normal, החל מ־350 ש"ח למוצרי טקסטיל ושטיחים, החל מ־1,500 ש"ח לריהוט, גופי תאורה וצילומי אמנות, תובל 15 רמת גן, 6333259־03, pasnormal.com