בואו לראות את נבחרת ישראל (ודני אבדיה) בלי לרוקן את הכיס

אל תפספסו את מספר 8. צילום: יח"צ
אל תפספסו את מספר 8. צילום: יח"צ

נבחרת הכדורסל הישראלים מגיעה בהרכב מלא לאולם מנורה מבטחים למשחק הכנה לקראת אליפות אירופה, ובהרכב מלא לגמרי. כן, כולל כוכב ה-NBA דני אבדיה. ולנו יש כרטיסים בהנחה משמעותית כדי שתוכלו לראות מקרוב את שחקן הוושינגטון ויזארדס

15 באוגוסט 2022

לא בכל יום שחקן NBA מגיע לשחק בישראל, ולא בכל יום השחקן הזה משלנו. דני אבדיה, הנציג הישראלי בליגת הכדורסל הטובה בעולם, מצטרף לנבחרת למשחקי ההכנה לקראת היורובאסקט וישחק בישראל. כן, ה-MVP הצעיר בתולדות הליגה הישראלית חוזר לביקור, ואתם לא רוצים לפספס הזדמנות לראות את האשף משחק על המגרש בכבודו ובעצמו.

אבדיה והנבחרת ישחקו מחר (16.8, 20:00) וביום חמישי (18.8, 20:30) מול נבחרת רומניה כהכנה לקראת טורניר היורובאסקט – אליפות אירופה בכדורסל לנבחרות לאומיות – שיתקיים בראשית ספטמבר. במסגרת הטורניר, שמתקיים פעם בשנתיים, ישראל תשחק מול סרביה, צ'כיה, פולין, פינלנד והולנד, כך שלמרות שמדובר בטורניר לא פשוט, נדמה שלנבחרת השנה יש סיכוי ממשי לחזור עם הישגים לא מבוטלים. וכן, העובדה שאבדיה איתנו (ולא עם הסרבים, ברוך השם) בהחלט עוזרת.

משחקי ההכנה הם הזדמנות נהדרת לא רק לנבחרת עצמה להתכונן, אלא גם לקהל הישראלי, שיוכל לפגוש את הנבחרת שלו פנים אל פנים מבלי להוציא כסף על כרטיס טיסה לברלין. עם כמה שזה הופך את ההוצאה לנוחה, לנו יש דרך לשפר את זה – לקוחות פועלים וונדר יכולים לרכוש כרטיס יחיד למשחק תמורת 39 ש"ח + 20 נקודות (במקום מחיר מלא של 75 ש"ח). כל מה שצריך לעשות זה רק להיכנס לאפליקציית פועלים וונדר, למתוח קלות את האצבע אנד פוט דה בול אין דה באסקט. כלומר, לרכוש כרטיס. סליחה, אבדיה משבש לנו את החשיבה. גו גו איזראל.

*ללקוחות בנק הפועלים המחזיקים בכרטיס אשראי של בנק הפועלים ומצורפים לערוץ "פועלים באינטרנט".
בכפוף לתקנון התכנית באתר הבנק, לתנאים בעמוד ההטבה ולתנאי השימוש באפליקציית Poalim Wonder. עד גמר המלאי