קחו את הילדים לחוויה וירטואלית כמו שעוד לא הכרתם – ובהנחה

צללו לתוך המציאות הוירטואלית. X-SPACE. צילום: יח"צ
צללו לתוך המציאות הוירטואלית. X-SPACE. צילום: יח"צ

מתחם X-SPACE לוקח את המציאות המדומה לשלב הבא - ומסתבר שהוא נמצא דווקא בעולם הממשי שלנו. וחלק הטוב ביותר הוא שלקוחות פועלים וונדר יכולים לבקר במתחם המיוחד שהוקם באקספו תל-אביב בהנחה משמעותית, ולחוות בעצמם את הקסם

8 באוגוסט 2022

בעידן המטאוורס והאוקולוס, המציאות המדומה הפכה כבר למציאות רגילה. כן, נו, כולנו כבר ניסינו וזה באמת נראה גבוה מאוד הצוק שאנחנו עומדים עליו, אבל חייבים להודות שהחוויה הוירטואלית עוד לא מיצתה את הפוטנציאל שלה. אבל עכשיו יש מקום, ממש במתחם אקספו פה בתל אביב, שמנסה לקחת את המציאות הווירטואלית הזו לשלב הבא, ולהוציא אותה בחזרה אל המציאות.

ב-X-SPACE אתם לא נכנסים למציאות הווירטואלית דרך משקפיים ואפילו לא מספקים במסך, אלא צועדים לתוך החוויה הוירטואלית באופן פיזי של ממש. אי פעם דמיינתם את עצמכם צועדים בתוך סרט מצוין? נהנים מחוויית מציאות מדומה בלי משקפות? אז זה בדיוק זה. זה נכון, זה מיועד יותר לילדים שלכם – וכנראה שהם פשוט יעופו על זה – אבל זה לא אומר שאתם לא יכולים ליהנות מהחוויה הייחודית גם בעצמכם.

אני חי במציאות מדומה. X-Space. צילום: אתר המתחם
אני חי במציאות מדומה. X-Space. צילום: אתר המתחם

מרגע הכניסה ל-X-SPACE הגבול בין המסך למציאות מטשטש, ואתם הופכים לחלק מהחוויה הדיגיטלית, ויכולים לחוות את זה יחד עם חברים והמשפחה. דרך שונה לחלוטין להיכנס למציאות וירטואלית. והקסם האמיתי – אולי חוץ מהצבעים המשגעים האלה – הוא שלקוחות פועלים וונדר יכולים להינות מהנחה של כמעט חצי מחיר – במקום 119 ש"ח, תוכלו לאסוף כרטיס כניסה ב-59 ש"ח + 25 נקודות. כל מה שצריך זה רק להיכנס לאפליקציית פועלים וונדר, ולזנק לעולם הוירטואלי האמתי.

*ללקוחות בנק הפועלים המחזיקים בכרטיס אשראי של בנק הפועלים ומצורפים לערוץ "פועלים באינטרנט".
בכפוף לתקנון התכנית באתר הבנק, לתנאים בעמוד ההטבה ולתנאי השימוש באפליקציית Poalim Wonder. עד גמר המלאי