לאלופים אולימפיים לא עושים הנחות. אבל לכם כן

אם תבואו לבלות במרכז המבקרים "החוויה האולימפית" תוכלו גם להעביר את בוקר יום שישי של אוגוסט במזגן וגם מצד שני לפגוש מדליסטים אולימפיים - כלומר, להתפעל מאנשים שהיה להם את כוח הרצון לא להיות במזגן ברוב הבקרים בחיים שלהם

2 באוגוסט 2022

אין על המשחקים האולימפיים. למשך כמה שבועות כולנו שמים בצד את מה שאנחנו עושים באותו רגע והופכים מיד למעריצים/מומחים של שלל ענפים שביומיום אנחנו לא לגמרי זוכרים מה עושים בהם. אבל המשחקים האולימפיים האחרונים (טוקיו 2020. שנערכה, כמובן, ב-2021) היא אחת שאנחנו נזכור גם בשלוש השנים הלא-אולימפיות, בין אולימפיאדה לאולימפיאדה (עם כל הכבוד למשחקים האולימפיים של החורף, המקום הכי גבוה שאי פעם קיבלנו בה היה המקום השישי).

לכן טוב שבמרכז המבקרים "החוויה האולימפית" – המספר את סיפור האולימפיאדות (גם מהזווית הישראלית וגם הבינלאומית) – מקדישים את הקיץ למפגשים עם המדליסטים האולימפיים של ישראל מהאולימפיאדה האחרונה. כי אתם יודעים איך זה: אתם מחפשים בילוי ממוזג, מאוד ממוזג, לבוקר שישי בתחילת אוגוסט. מצד שני, הייתם רוצים בבילוי הזה לפגוש אנשים שפעם אחר פעם יצאו מהבית בבוקר שישי (וגם בכל שאר הבקרים) והזיעו את החיים שלהם. להם יש מדליה עכשיו. לכם יש את הזכות להיפגש איתם. בסך הכל נשמע הוגן (ואתם יודעים שאנחנו בצד שלכם לגבי זה).

אבל זה לא כל מה שיש לכם. זאת אומרת, בתנאי שאתם משתמשים של אפליקציית פועלים וונדר – יש לכם גם הנחה: אתם יכולים לקנות כרטיס ילד/מבוגר לסיור במתחם + מפגש עם ספורטאי תמורת 25 נקודות, במקום לשלם מחיר מלא של 58 ש"ח. שימו לב שלקוח אחד (לפי ת.ז) יכול לרכוש עד ארבעה שוברים לאירוע ושניתן לממש את המבצע עד ה-12.8. ומה מקבלים בתמורה? כאמור, סיור מלא במתחם החוויה האולימפית, ביום שישי הקרוב (5.8) מפגש עם מדליסט הזהב מטוקיו בהתעמלות מכשירים ארטיום דולגופיאט (פרט טריוויה יפה: ברוסית משמעות השם שלו היא "ארוך רגליים"), וביום שישי הבא (12.8) תוכלו לפגוש את חבר המשלחת האולימפית הישראלית אלכס שטילוב, שייצג את ישראל בארבעה משחקים אולימפיים וגם זכה בעונה האחרונה של "רוקדים עם כוכבים".

*ללקוחות בנק הפועלים המחזיקים בכרטיס אשראי של בנק הפועלים ומצורפים לערוץ "פועלים באינטרנט".
בכפוף לתקנון התכנית באתר הבנק, לתנאים בעמוד ההטבה ולתנאי השימוש באפליקציית Poalim Wonder. עד גמר המלאי