אז איך מתמודדים עם הקיץ? איך שלא תבחרו, יש לכם הנחה

מאז 1971. ברצינות. ימית 2000
מאז 1971. ברצינות. ימית 2000

יש שני סוגים של אנשים: כאלו שהולכים לטבול בקיץ במעיינות חמים מרוב שחם להם וכאלו שבורחים להצטנן בהחלקרח ולהדחיק את זה שאוגוסט בחוץ. יש עוד סוגים של אנשים, אנחנו מניחים, אבל לא באפליקציית פועלים וונדר

3 באוגוסט 2022
חברים יקרים, במזג אוויר שכזה עומדות בפנינו בדיוק שתי אפשרויות ושתיהן כוללות מים. אפשר לקרוא לזה וריאציה על מנגנון "הילחם או ברח" – או שאתם מתמסרים למים החמים או שאתם עוצמים עיניים, שמים אצבעות באוזניים ושרים בקול רם "לא קיץ עכשיו ולא קיץ עכשיו" והולכים להתחבא במקום עם הרבה קרח. הבחירה בידיכם ושתי הבחירות טובות, והן הופכות אפילו יותר קלות עבור משתמשים של אפליקציית פועלים וונדר.
אז לאן הולכים לכל הטוב הזה? בחמי געש (לגמרי הוריאציה הראשונה: פשוט לטבול במעיינות חמים עד שתשכחו לגמרי שגם חם בחוץ) מחכות לכם מרחצאות, בריכת שחייה, בריכת פעוטות, מתחם סאונות – כן, כל העולם סאונה כרגע, אבל בחמי געש יש סאונות-סאונות – ועיסויים מימיים בלחץ חזק. כמה חזק? כמו בפרק ההוא של "סיינפלד" חזק. כאן בפועלים וונדר מוצע לכם כרטיס כניסה משפחתי (4 אנשים. אם אתם משפחה של חמש נפשות אפשר לשחק כל הדרך לחמי געש באבן-נייר-ומספריים בשביל להכריע מי נשאר לחכות בחוץ. אפשר גם לשלם כרטיס נוסף, אבל זה קצת הורס את החוויה) בעבור 209 ש"ח + 25 נקודות (לעומת 460 ש"ח ללא ההנחה).

האישה הזאת בהחלט יותר אמיצה מאיתנו. חמי געש
האישה הזאת בהחלט יותר אמיצה מאיתנו. חמי געש
אפשרות אחרת היא לנסוע בכלל לספארק ימית – כן, מה שנקרא בזמנו בשם קצר הרואי "ימית 2000", עד שהשנים חלפו ואנשים הבינו שצריך לעדכן את הכותרת (ספארק זה שילוב של ספא ופארק, כן?). בכל מקרה, לא משנה איך קוראים לזה, אתם יודעים מה יש שם: בריכות. מגלשות. מגלשות יותר גדולות. וספא. וספא מגלשות, אנחנו מניחים. כרטיס משפחתי (4 אנשים. אם אתם משפחה של שלוש נפשות, אפשר לחטוף עובר אורח לבילוי המפחיד והמהנה ביותר בחייו) בעבור 269 ש"ח + 25 נקודות (לעומת 504 ש"ח ללא ההנחה).
אתם יודעים בכלל מה זה להצטרך לחבוש כובע גרב בקיץ? זה אושר, זה מה שזה. היכל הקרח
אתם יודעים בכלל מה זה להצטרך לחבוש כובע גרב בקיץ? זה אושר, זה מה שזה. היכל הקרח
רגע, אתם אומרים לנו, רגע. אנחנו לגמרי בעניין של הדחקה בקיץ הזה. אנחנו רוצים שיהיה לנו קר. כמה קר? יותר קר ממזגן. אנחנו רוצים להיכנס לחדר הקר ביותר במזרח התיכון, ואם לא במזרח התיכון כולו, אז לפחות בחולון ובבאר שבע. לא תאמינו, יש לנו בדיוק את הדבר עבורכם: כרטיסי כניסה משפחתיים (שוב, 4 אנשים. כבר הבנתם איך זה הולך) להיכל הקרח חולון IcePeaks ולהיכל הקרח באר שבע IceCity, שמקנה לכם 45 דקות שלמות של החלקה על הקרח. שזה מספיק זמן בשבילנו ליפול יותר מ-45 פעמים. הכרטיס של היכל הקרח חולון עולה 129 ש"ח + 25 נקודות (מחיר מלא – 300 ש"ח) והכרטיס של היכל הקרח באר שבע עולה 99 ש"ח + 25 נקודות (מחיר מלא – 240 ש"ח). ורק דיסקליימר קטן לפני שאתם רצים לאפליקציה: כל לקוח יכול לרכוש שובר אחד בלבד (ברישום עם ת.ז) והשוברים זמינים לרכישה עד ה-31.8.2022.
*ללקוחות בנק הפועלים המחזיקים בכרטיס אשראי של בנק הפועלים ומצורפים לערוץ "פועלים באינטרנט".
בכפוף לתקנון התכנית באתר הבנק, לתנאים בעמוד ההטבה ולתנאי השימוש באפליקציית Poalim Wonder. עד גמר המלאי