בחום כזה צריך רק בילויים קרירים לכל המשפחה – ולנו יש הנחה

גוף קירור טבעי. נהר הירדן. צילום: Shutterstock
גוף קירור טבעי. נהר הירדן. צילום: Shutterstock

מים מים בששון: ימי הקיץ הלוהטים והחופש הגדול המרתיח מחייבים למצוא בילוי צונן עם הילדים, אז מזל שיש בישראל בילויים במים, בנהרות ובמעיינות – והכל עם חיסכון שיקפיא לכם גם את הארנק

אין זה פלא שהקיץ הנוכחי מכה בנו ללא רחם. כשהחום הישראלי פוגש התחממות גלובלית, הטמפרטורות עולות, וכל מה שנותר לנו זה רק להתחבא במזגן. אבל אין מה לעשות, אנחנו צריכים אוויר. הילדים צריכים אוויר. מישהו צריך אוויר, זה בטוח. אז אם כבר בוחרים לסכן את עצמנו ולצאת החוצה, עדיף שיהיה לעבר גוף מים קריר, רצוי טבעי, והכי טוב שלא ישבור את הכיס.

קייאקי כפר בלום. צילום: יח"צ
קייאקי כפר בלום. צילום: יח"צ

לכן טוב שלכל משתמשי אפליקציית פועלים וונדר יש מגוון אופציות מיימיות להתקררות בחודשי הקיץ, ועוד כאלה שמתאימות לכל המשפחה, ובהנחות משמעותיות. למשל, לצאת לבילוי הכל-ישראלי של לשוט בקייקים בנהר הירדן. בקייקי כפר בלום, למשל, תוכלו להזמין שיט משפחתי ל-4 אנשים בעלות של 199 ש"ח ו-25 נקודות, במקום 440 סתם ככה כלקוחות מן המניין (ניתן למימוש עד ה-24.9), ובקייקי מעיין הגושרים שייט משפחתי לארבעה יעלה לכם 209 ו-ו25 נקודות במקום 432 ש"ח (ניתן למימוש עד ה-31.10).

אם אתם מעדיפים בילוי קצת יותר מקיף, בפארק האטרקציות אינדי פארק שעל גדות הירדן תוכלו לרכוש כרטיס כניסה משפחתי ל-4 אנשים בעלות בעלות של 289 ש"ח ו-25 נקודות (במקום 516 ש"ח), וזה כולל הכל – שייט, אופניים, קיר טיפוס, סדנאות יצירה ועוד פעילויות רבות (ניתן למימוש עד ה-24.9).

ספינת הזכוכית גלאקסיה. צילום: יח"צ
ספינת הזכוכית גלאקסיה. צילום: יח"צ

אם בכל זאת לא מתאים לכם להירטב, אבל רק מראה המים הקרירים ניכן באפקט מצנן עבורכם, תמיד אפשר לרדת לאילת לאחת האטרציות האהובות ביותר בדרום ולעלות לספינת הזכוכית גלאקסיה, שתאפשר לכם להציץ לים האדום הקסום ושונית האלמוגים המפורסמת מנוחיות הספינה, דרך זכוכית, ממש מתחת לרגליים שלכם. באייטיז זה היה הדבר הכי קרוב שהיה לנו לטלוויזיה. את כל הכרטיסים תוכלו לרכוש דרך אפליקציית פועלים וונדר עד ה-31.8.22, ולהינות מהחיסכון, ובעיקר מהמים.

*ללקוחות בנק הפועלים המחזיקים בכרטיס אשראי של בנק הפועלים ומצורפים לערוץ "פועלים באינטרנט".
בכפוף לתקנון התכנית באתר הבנק, לתנאים בעמוד ההטבה ולתנאי השימוש באפליקציית Poalim Wonder. עד גמר המלאי