הקיץ כבר כמעט נגמר, ויש לנו הנחות לבילויים האחרונים של אוגוסט

איזה בילוי קיץ אחרון אתם? סיבוב בספארי או להעמיד פנים שאתם ענקים במיני ישראל? אולי אתם סיבוב במנהרת הרוח של פלייבוקס או הקלאסיקה הגדולה - זוג כרטיסים לסרט? אנחנו די בטוחים שאתם משהו מאלה. לפחות אלו ההנחות שיש לנו בשבילכם באפליקציית פועלים וונדר

23 באוגוסט 2022
הקיץ כמעט נגמר! כלומר, כן, עדיין הולך להיות פה די חם לפחות עד אוקטובר, וזה לא שנגמר העניין הזה של למצוא דברים לעשות עם הילדים, אבל החלק הקשה – סליחה, מאתגר – של השנה עוד רגע מאחורינו. אז מה עושים בימים שנותרו? מתמסרים לכל העניין הזה של אטרקציות, כמובן. זה קל, זה מתבקש, זה הדבר הנכון לעשות. קיצר, תפסיקו להתעצל וקחו את הילדים לספארי (או לאופציות האחרות. אנחנו תכף מרחיבים). ורק רגע אחד, לפני שאתם רצים להקליק על לינקים של כרטיסים, קחו בחשבון שכל העסק נהיה אטרקטיבי בהרבה (הבנתם? כי אטרקציות) אם אתם במקרה משתמשים של אפליקציית פועלים וונדר.
אוהבים את ישראל עד כדי כך שהייתם רוצים לראות אותה ממש במבט אחד אבל מבלי להמריא לשמיים, כי זה מפחיד? או שאולי אתם רוצים להעמיד פנים שאתם ענקים? או שאתם אוהבים את ישראל אבל מייחלים לכך שהיא הייתה קצת יותר חמודה (חמוד = קטן, זה עניין ביולוגי)? יש לנו את הפתרון המושלם בשבילכם: מיני-ישראל, הפארק שמאפשר "לחוות את מדינת ישראל כולה בקצות האצבעות" כפי שהם מגדירים את עצמם (לא נתווכח) הוא בעצם דגם זעיר של המדינה כולה, לא שהמדינה כזאת גדולה מלכתחילה. כן כן, שעות ארוכות של הנאה בלזהות איפה דברים נמצאים ולהצביע עליהם. כמו מפה, רק לא משעמם. כרטיס רגיל למיני ישראל עולה 189 ש"ח, אבל עם ההנחה שלנו תוכלו לקבל את הכרטיס במחיר קטן יותר (הבנתם? כי מיני ישראל. טוב סליחה, אנחנו מפסיקים) – רק 109 ש"ח + 25 נקודות (שובר אחד ללקוח, לפי ת"ז).
גדול עליכם מיני-ישראל (סליחה, יש כל כך מעט פארקים של דגמים זעירים של דברים בישראל וכל כך הרבה בדיחות גודל שאנחנו רוצים לספר. אין לנו הרבה הזדמנויות אז הכל מתנקז לכאן)? לכו לספארי, אין בילוי יותר קלאסי מזה. 1500 בעלי חיים מכל העולם. איפה עוד תמצאו אריה שגר ברמת גן ואין לו מושג מזה? הוא חושב שהוא בחו"ל. משתמשי פועלים וונדר מקבלים כאן כרטיס כניסה משפחתי (4 אנשים) ב-175 ש"ח + 50 נקודות בלבד, לעומת מחיר מלא של 356 ש"ח (יותר מ-50% אחוז הנחה!). עד שובר אחד ללקוח, אל תיסחפו.
רגע, מיציתם חיות? לא ברור לנו איך אפשר, אבל אם אתם צריכים ריגושים בסף גבוה יותר, נסו את Flybox, אטרקציית תעופה במנהרת רוח, או במילים אחרות, מקום ששואל: מה אם צניחה חופשית, אבל הפוך? כאן חבילה זוגית הכוללת שתי תעופות (לא ידענו שזאת הטיה אפשרית של המילה בכלל, אבל הנה לכם) וגם שני סרטוני וידאו ותמונות (כי אחרת איך תוכיחו שזה באמת קרה) תעלה לכם 390 ש"ח + 25 נקודות במקום 628 ש"ח (שימו לב שלקוח יכול לרכוש עד שני שוברים). וכל זה נשמע לכם יותר מדי מורכב ויותר מדי הרפתקני אחרי קיץ שלם של הרפתקאות ומורכבויות, קחו זוג כרטיסים לסרט בכל ימות השבוע ברשת בתי הקולנוע מובילנד ב-25 ש"ח במקום ב-84 ש"ח.
ורק דיסקליימר קטן לפני שאתם רצים לאפליקציה: כל השוברים זמינים לרכישה עד ה-31.8.2022 ולמימוש עד ה-24.9.2022, מה שברמת העקרון אמור לפתור לכם גם את היום הראשון של ראש השנה. בהנחה שתוכלו לזוז אחרי ארוחת החג.
*ללקוחות בנק הפועלים המחזיקים בכרטיס אשראי של בנק הפועלים ומצורפים לערוץ "פועלים באינטרנט".
בכפוף לתקנון התכנית באתר הבנק, לתנאים בעמוד ההטבה ולתנאי השימוש באפליקציית Poalim Wonder. עד גמר המלאי