להרצליה יש מוזיאון בובות שעווה חדש, ולכם יש הטבה על הכרטיסים

צילום: באדיבות "הנבחרים: מוזיאון השעווה הישראלי)
צילום: באדיבות "הנבחרים: מוזיאון השעווה הישראלי)

בכל מוזיאוני השעווה בעולם יש כל מיני דמויות שמיצינו כבר, כמו ג'ורג' בוש או פוטין. אבל במוזיאון "הנבחרים" שיפתח בהרצליה בחודש הבא יש דברים שקצת יותר קל להתחבר אליהם - כמו איל קיציס, לינוי אשרם וסטטיק ובן אל

13 בספטמבר 2022

רוב הסיכויים שכבר מזמן לא הייתם במוזיאון שעווה. וגם אם הייתם באחד בחו"ל רוב הסיכויים שראיתם עוד ועוד מאותן הדמויות – רונלד רייגן? סבבה. מלכת אנגליה? אקטואלי, אבל מיצינו. ריהאנה? זה הכי טוב שיש לכם, מוזיאון שעווה, בשביל להרגיש אקטואליים? ריהאנה? אז מזל שבהרצליה, במתחם ארנה, יפתח בחודש הבא מוזיאון שעווה חדש בשם "הנבחרים", ויש בו מלא דמויות שאפשר להגיד עליהן הרבה דברים, אבל מה שבטוח הוא שלא תמצאו אותן באף מוזיאון שעווה אחר בעולם: אייל ברקוביץ', לינוי אשרם, יובל המבולבל, אייל קיציס, מושיק רוט ועוד ועוד. והכי טוב – אם אתם משתתפים של פועלים וונדר, יש לכם הנחה לסיבוב במוזיאון, במהלכו תוכלו לשאול את עצמכם "האם, במובן מסוים, הבובות האלו הן פשוט נרות ענקיים?".

ערב טוב לך, בובת שעווה של גיא פינס (צילום: יח"צ)
ערב טוב לך, בובת שעווה של גיא פינס (צילום: יח"צ)


וגם לך, עדן אלנה משעווה (צילום: יח"צ)

אז מה בעצם אנחנו מציעים לכם כאן? בין התאריכים 7.10 (מועד פתיחת המוזיאון) ועד ל-31.12 תוכלו להכנס לאפליקציית פועלים וונדר ולקנות כרטיס ב-69 ש"ח + 25 נקודות במקום 149 ש"ח (משתתף אחד יכול לקנות עד ארבעה כרטיסים בסך הכל. ילד מעל גיל 2 חייב בכרטיס). השתכנעתם לבקר את הנבחרים? אז כל מה שנותר לכם לעשות זה למהר להיכנס לאפליקציית פועלים וונדר ולסדר לעצמכם כרטיסים. כלומר, למהר בגלל שההטבה היא לזמן מוגבל. הבובות לא הולכות לשום מקום (אולי רק בלילה, כשאף אחד לא מסתכל).

*ללקוחות בנק הפועלים המחזיקים בכרטיס אשראי של בנק הפועלים ומצורפים לערוץ "פועלים באינטרנט".
בכפוף לתקנון התכנית באתר הבנק, לתנאים בעמוד ההטבה ולתנאי השימוש באפליקציית Poalim Wonder. עד גמר המלאי