רוצים מארז פיצוחים ובירות למונדיאל? בוודאי שכן. ויש הטבה

רואים מונדיאל ביחד. אבל אצל מי? (צילום: שאטרסטוק)
רואים מונדיאל ביחד. אבל אצל מי? (צילום: שאטרסטוק)

כבר החלטתם אצל מי עושים מונדיאל השנה? יש לנו בשבילכם הטבה למארז בירות ופיצוחים, בין אם אתם מארחים או מתארחים - העיקר שבמסגרתה אתם הולכים לקבל כמות מדהימה של פיצוחים. וסוכריות גומי. ובירות. ועוד יותר העיקר: הטבה ללקוחות פועלים וונדר

28 בנובמבר 2022

אזהרה: מכיל אלכוהול – מומלץ להימנע משתיה מופרזת

יש הרבה שאלות נצחיות בעולם שלנו. האם יש אלוהים? למה אנחנו כאן? מה הסרט הכי טוב של טרנטינו? והכי חשוב, אצל מי רואים את המונדיאל? אנחנו לא יכולים לעזור לכם עם שלוש הראשונות (בסדר, האמת שאולי עם טרנטינו נתעסק בכתבה אחרת. תכלס זה די מתאים לנו להתעסק בזה. מוזר שעוד לא עשינו את זה), אבל הפעם במקרה יש לנו מה לתרום לשיח סביב הרביעית. המונדיאל ה-22 נפתח בקטאר לפני שבועיים, ומה זה אומר? נכון מאוד, בירות ופיצוחים. ולכן יש לנו בשבילכם את המארז שיוודא שלא משנה מי משחק ובעד מי אתם – יש לכם בירה ביד אחת ופיצוחים ביד השנייה.(מערכת טיים אאוט לא ממליצה לנסות לאחוז יותר מבירה אחת ביד ברגע נתון). לעומת זאת, מערכת טיים אאוט כן ממליצה לנצל הטבה ללקוחות פועלים וונדר. אבל על מה בדיוק? תכף נסביר לכם.

אז מה מכיל המארז המדובר של פיצוחי חממה? גרעינים שחורים קלויים במלח (500 גרם, קלאסיקה); פיסטוק חלבי (150 גרם, האגוז הכי טוב); קשיו קלוי (250 גרם); בוטנים קלויים (250 גרם); קבוקים (250 גרם); תערובת מנצ'ס (250 גרם), מיקס חריף (250 גרם), רביולי (רביולי הפיצוח, לא רביולי הפסטה, נו, ידעתם את זה. 250 גרם); קשיו קוקוס (250 גרם) וגם, שימו לב, מגש סוכריות גומי (כ-650 גרם). חברים, מדובר ב-3 קילו חטיפים. ואת כל זה תוכלו לשטוף עם שש פחיות גולדסטאר, כמובן.

למה להתבאס בבר אם אפשר לחגוג בבית. מונדיאל 2022 (צילום: צ'יפ סומודווילה/גטי אימג'ס)
למה להתבאס בבר אם אפשר לחגוג בבית. מונדיאל 2022 (צילום: צ'יפ סומודווילה/גטי אימג'ס)
וכעת נשאלת השאלה הגדולה באמת: האם מי שמזמין את המארז הוא זה שרואים את המונדיאל אצלו, או שמא דווקא להיפך – אלו שבאים להתארח בנדיבות בבית של חברם המארח הם אלו שצריכים להביא עמם את המארז כאות תודה? האמת היא שזאת שאלה מצוינת, וכצפוי, אין לנו שום תשובה עליה. וגם, אגב, אם אתם מזמינים את כל המארז הזה לעצמכם, אנחנו מבטיחים שלא נספר לאף אחד.
מה שאנחנו כן יכולים לספר זה שניתן לקנות את השובר עד ה-18.12 (היום האחרון של המונדיאל) ולממש אותו עד ה-20.12. על כל זה (כולל משלוח) תשלמו 179 ש"ח + 30 נקודות של פועלים וונדר במקום 270 ש"ח, לקוח יכול לרכוש עד שני שוברים בחודש קלנדרי (לפי ת.ז, ומיותר לציין שהלקוח צריך להיות גם מעל 18). ומכאן, כל מה שנשאר לכם לעשות זה להיכנס לאפליקציית פועלים וונדר, ויאללה, מונדיאל שמח למי שחוגג וסתם בירות לכל השאר.
*ללקוחות בנק הפועלים המחזיקים בכרטיס אשראי של בנק הפועלים ומצורפים לערוץ "פועלים באינטרנט".
בכפוף לתקנון התכנית באתר הבנק, לתנאים בעמוד ההטבה ולתנאי השימוש באפליקציית Poalim Wonder. עד גמר המלאי
אזהרה: מכיל אלכוהול – מומלץ להימנע משתיה מופרזת