מקודם

הובלת פסנתר: למה זה כל כך יקר?

כל פריט חשוב כמובן להעביר בזהירות ובאחריות כדי לא לגרום לו נזק - מכשירים חשמליים, רהיטים, כלי מטבח וכו'. אבל במקרה של הובלת פסנתרים, נדרשת זהירות כפולה ומכופלת

שליחות עם אחריות. צילום: freepik
שליחות עם אחריות. צילום: freepik
19 באוקטובר 2020

מבין כל שירותי ההובלות הקיימים עבור פריטים בודדים, הובלת פסנתר היא אחת היקרות יחסית. גם במסגרת הובלת תכולת דירה נוכחות של כלי נגינה גדול ומרשים זה נלקחת כמובן בחשבון ומובילה לעלייה במחיר. העלות של העברת הפסנתר מנקודה א' לנקודה ב' יכולה להיות 500 ש"ח ויכולה להגיע גם ל-1,000 ש"ח – וזאת מהסיבות הבאות:

בגלל הרגישות הגבוהה של כל פסנתר

 למעשה כל חבטה, כולל קלה ביותר, עלולה לגרום לכלי הנגינה הרגיש במיוחד להתחיל לזייף ובמקרים חמורים אפילו להזדקק לשיפוץ. באופן טבעי כשההובלה היא של פסנתר כנף מקצועי, חשוב שבעתיים לתכנן במדויק כל רגע ורגע, גם במהלך ההעמסה, גם בפריקה וגם תוך כדי הנסיעה עצמה – אבל גם פסנתר "רגיל" זקוק למקסימום תשומת לב. 

עוד כדאי לקחת בחשבון שגם אם יש אחריות על ההובלה, וכדאי כמובן שתהיה, עדיין נדרשת טרחה רבה כדי לכוון או לתקן פסנתר שניזוק תוך כדי העברה, ולכן הצורך באנשי מקצוע מהשורה הראשונה עם ניסיון בהובלה של פסנתרים – ובהתאם גם המחיר הגבוה יותר.

בגלל המשקל

פסנתר הוא לא "רק" כלי נגינה רגיש מאוד אלא גם כבד מאוד. המשקל הגבוה, והעובדה שמדובר בפריט מסורבל שמקשה על ההובלה, תורמים כמובן גם הם לכך שהמחיר של השירות יהיה לא זול. למרות זאת, חשוב מאוד לא להתפשר על איכות המובילים. במיוחד כדאי להעדיף אנשי מקצוע שכבר העבירו בהצלחה פסנתרים – גם אם הם דורשים כמה מאות שקלים יותר מחאפרים. את המחיר מן הסתם תשכחו לאחר פרק זמן מסוים, אבל אם ייגרם נזק כלשהו תוך כדי ההובלה, תזכרו אותו עוד שנים רבות.

בגלל הצורך במנוף

בחלק גדול מהמקרים נדרשת הובלת פסנתר עם מנוף. הצורך הזה מן הסתם מייקר את השירות כשבשורה התחתונה התשלום כולל גם את שעות העבודה של המנוף. כדאי לזכור שחלק גדול מהפסנתרים לא יכול להיכנס למעלית, ואם אין גישה נוחה גם בנקודת המוצא וגם ביעד, רוב הסיכויים הם שבלי מנוף פשוט אי אפשר להשלים את ההעברה.

איך להבטיח שירות איכותי במחיר משתלם?

למרות כל המאפיינים הייחודיים הנ"ל של הובלת הפסנתרים, עדיין מי שזקוק לשירות מחפש מן הסתם דרך לא לשלם סכום גבוה יתר על המידה. הדרך הנכונה היא להיכנס לפורטל גדול שמציע שירות הובלת פסנתרים בפריסה ארצית. בפורטל מוביל שכזה תוכלו למלא את הפרטים הרלוונטיים – ובפרט מאיפה לאיפה דרושה ההובלה, קומה וכמובן מספר טלפון – ותוך זמן קצר לקבל כמה הצעות מחיר. כדאי לדעת שבפורטלים איכותיים מתבצע סינון מתמיד של אנשי המקצוע, כך שכל ההצעות שתקבלו הם ממומחים להובלה של פסנתרים, ובהתאם תוכלו לבחור מביניהן את זו המשתלמת ביותר בראש שקט לגמרי.

צריכים מובילים בפריסה ארצית? פנו למובילים בישראל: https://www.moving-israel.co.il