מלגו ומלבר. צילום: אפיק גבאי
מלגו ומלבר. צילום: אפיק גבאי

אמריקן אקספרס מביאה לכם את Home Couture - מתחם של הטבות ייחודיות עד הבית בלעדי ללקוחות הכרטיס

23 באפריל 2020

כבר 25 שנה, מעת השקת כרטיס האשראי של אמריקן אקספרס ועד היום, לקוחות המותג נהנים משימוש בכרטיס שהוא לא רק סמל סטטוס – אלא כרטיס כניסה לעולם של הטבות וערך מוסף. החל משיתופי פעולה רבים ומגוונים עם מותגי יוקרה מוכרים ועד חוויית משתמש משודרגת ומשופרת באמצעות אפליקציה ייעודית ותוכנית צבירת נקודות המאפשרת הטבות והנחות במגוון רשתות נבחרות, כרטיסים למופעים וסרטים בקולנוע, יחס מועדף בבתי מלון ברחבי העולם והמרה למיילים במגוון רחב של חברות תעופה.

Home Couture – מתחם הטבות פרימיום

דווקא עכשיו, יותר מתמיד, ברור לנו שהמשימה שלנו כמותג פרימיום רלוונטית במיוחד. אנחנו רוצים להיות שם בשבילכם, להמשיך להציע לכם יותר גם בתקופה של פחות. אנחנו רוצים שתמשיכו ליהנות מחווית הטבות ייחודית ומבצעים בלעדיים ששמרנו רק בשבילכם, וגם תוכלו להמשיך לצבור נקודות ולהרוויח יותר עם כל שימוש בכרטיס. אנחנו כאן כדי לשמור על החיוך שלכם גם עכשיו.

איתכם בכל מצב. צילום: shutterstock
איתכם בכל מצב. צילום: shutterstock

מתחם אקסקלוסיבי ובלעדי

ההופעות אולי בוטלו, הטיסות נדחו והמושבים הנוחים של מסכי הקולנוע יחכו לנו עוד קצת. עד שנדע ימים טובים יותר, אנחנו עדיין כאן,. בדיוק בגלל זה ומתוך שאיפה להשאיר אתכם בתנועה, הקמנו מתחם דיגיטלי ואקסקלוסיבי המציע תכנים, שירותים, מוצרי פרימיום וחוויות בלעדיות שיגיעו עד לפתח הבית שלכם בשיא הנוחות כלקוחות כרטיס האשראי של אמריקן אקספרס.

יחס אישי עד הבית

כך נוכל להביא אליכם יינות מיקבים רחוקים, את הנתח הכי איכותי מקצביה מובחרת ואת התוצרת החקלאית המשובחת ביותר עד לפתח הדלת, במרחק הקלקה, נחשוף אתכם להטבות מיוחדות ונפגיש אתכם (מרחוק כמובן) עם המאמנות והמאמנים הכי טובים כאן כדי לדאוג לגוף ולנפש שלכם, עם אביזרי ספורט וכושר במחירים מיוחדים.

אתם לא צריכים לצאת החוצה. צילום: shutterstock
אתם לא צריכים לצאת החוצה. צילום: shutterstock

גישה בלעדית ונוחות מירבית

הקמנו עבורכם ובמיוחד בשבילכם, מתחם תוכן שלם ומפורט עם כל ההטבות, הכתבות והטיפים שיהפכו את חווית הרכישה שלכם לפשוטה ומהירה. כל מה שנשאר לכם זה לבחור, להקליק וליהנות יותר – גם מהבית.

תישארו מעודכנים, אנחנו דואגים לכם גם מרחוק.