מקודם

מבעבעים: לטעום יינות מבעבעים מבלי להוציא את האוטו מהחניה

עדיין לא מבדילים בין ברוט לאקסטרא ברוט? בין דוסאז' לטיראז'? ובין שמפניה לקאווה? הערב שיחמם אתכם לקראת חגיגות השנה החדשה. וכן, יש גם מתנות מנצנצות בסוף

מתחממים לפני הסילבסטר. צילום: יעל רסנר
מתחממים לפני הסילבסטר. צילום: יעל רסנר
29 בדצמבר 2019

בקיצור, בעוד יומיים נחגוג את בואה של שנת 2020 והעובדה שמדובר באמצע השבוע לא הולכת לעצור אותנו, בעיקר אם נגיע למאורע מוכנים ומביני עניין. לצורך החגיגות גם השנה נשאיר את בקבוקי הספיד עם הג'ין והוודקה בצד לטובת כוס גבוהה עם משקה מבעבע כיאה לאנשים האלגנטים שאנחנו. אבל רגע, מה מזמינים בלי לצאת פעורים?

כדי שתדעו בדיוק מה לבקש מהברמן (ולא, הדבר הזה עם הבועות לא נחשב) – יקב רמת הגולן מחממים אתכם באימון קליל רגע לפני הסילבסטר עם סדנת מבעבעים אלגנטית. כן, זה כמו לנסוע לצפון בשביל יין וגבינות אבל יותר כיף וקרוב לבית.

מה ההבדל בין שמפניה לקאווה? צילום: יעל רסנר
מה ההבדל בין שמפניה לקאווה? צילום: יעל רסנר

איפה?

ברובע, בר יין דיזנגופאי כהלכה. שכן, במהלך השבוע הקרוב יפציעו אנשי יקב רמת הגולן עם מיטב בקבוקיהם שמרכיבים נבחרת יינות מקומית שהם גאווה ישראלית. כל זאת כחלק מאירוע פופ-אפ שיתקיים עד תחילת השבוע הבא (5.1) באווירה פריזאית.

מה קורה?

תפריט מחמם, אווירת בר יין שהתמזג עם חנות קונספט באווירת סילבסטר, טעימות וסדנאות עם המומחים של יקב רמת הגולן שיציידו אתכם בידע אנין על עולם היינות המבעבעים, תהליך הייצור, שיטות ההכנה וכמובן הרבה מאוד שלוקים, טיפים להפקת מסיבת יין מושלמת ומארזי מתנה נוצצים. שיהיה מה להביא למסיבת בית הפרטית שלכם.

כמו טעימות יין רק ליד הבית. צילום: יעל רסנר
כמו טעימות יין רק ליד הבית. צילום: יעל רסנר

שעה שמחה:

יין בכוסות ב-38 שקלים. בין השעות 17:00-21:00 תקבלו אחת נוספת במסגרת האפי האוור ולחתום במארז טייקאוואי הביתה.

לו"ז:

סדנת המבעבעים תתקיים מחר (30.12) החל משעה 19:00 בבר רובע. ההשתפות מותנית בהרשמה מראש כאן כי לא באנו לעשות שכונה. אירועי הפופ-אפ יחולו כבר בשעה 17:00 בערב לדרינק של אחרי העבודה ועד אחרון הבקבוקים למי שאוהב לקחת את הערב שלו באיזי.

בר רובע, דיזנגוף 192

אינסטגרם | פייסבוק