מקודם

כחול וולט: כך תוכלו לתרום למשפחות נזקקות מבלי לצאת מהבית

גם הסטארטפ הטעים בעיר לוקח חלק בספיישל לתת ומתחייב להעביר כ-10% מרווחי כל הזמנה למען משפחות נזקקות. יש לנו את כל הפרטים

השליחים שעושים את תל אביב. צילום: יח"צ
השליחים שעושים את תל אביב. צילום: יח"צ
5 בספטמבר 2019

וולט, הלא הוא סטארטפ משלוחי האוכל הפיני שהחל לפעול בעיר החל מחודש דצמבר האחרון, הצליח לשנות ולהגדיר מחדש את תרבות האכילה בעיר. הפופולריות, הנוחות והזמינות הביאו להרחבת השירות גם באזור גבעתיים ורמת גן – עם הבטחה להגיע לאזורים נוספים בארץ.

ולמי שחי בבועה, לא משתמש בסמארטפון או פשוט מעדיף לבשל בבית, נזכיר כי מדובר באפליקציית משלוחים המאפשרת הזמנת אוכל ממגוון רחב של מסעדות, כולל מעקב אחרי המשלוח ושירות לקוחות יעיל בצ'אט שזמין לפתרון בעיות שעלולות לצוץ בדרך.

זו הפעם הראשונה שהשירות פועל בארץ במהלך החגים בכלל, מה שהניע את ההחלטה להירתם לפרויקט "ספיישל לתת" של ארגון לתת, לצד בתי אוכל מהמובילים והמשפיעים בעיר. כל זאת במטרה להנגיש את האפשרות לתרום למשפחות נזקקות מבלי לצאת מהבית. איך זה עובד? דרך האפליקציה תוכלו לצפות במגוון המסעדות שלוקחות חלק בספיישל ואת המנות המיוחדות שמוצעות במסגרתו. על כל מנה שתזמינו, וולט תתרום כ-10% מהרווחים.

במועדפים שלנו. צילום: יח"צ
במועדפים שלנו. צילום: יח"צ

מדובר בניסיון ראשון של וולט לקחת חלק בפרויקט קהילתי של נתינה עבור החברה. "אנו רואים בחשיבות גבוהה את התמיכה באוכלוסיות במצוקה ובתרומה לחברה", נמסר מוולט. "האפשרות לשים אוכל על שולחן החג למשפחות מעוטות יכולת ובכך לעשות טוב יותר ולגרום להן לחייך, היא זו שהניעה את השתתפות וולט בפרויקט. כל תרומה יכולה להוביל לשינוי וכל שינוי הוא משמעותי".