מקודם

מסימני הקורונה: יותר משתלם לעשות ביטוח רכב

המשבר ששינה את חיינו מקצה לקצה, טומן בחובו גם כמה פלוסים - הסגר והגבלות התנועה הביאו לשימוש מועט ברכב הפרטי. לאור המצב, חברת הפניקס מצאה לנכון להטיב עם המבוטחים והיא מעניקה חודשיים חינם לרוכשי ביטוח רכב מקיף וחובה

לא הכל מבאס בקורונה. צילום: shutterstock
לא הכל מבאס בקורונה. צילום: shutterstock
22 ביוני 2020

ההשבתה של המשק הישראלי וההאטה בכלכלה הגלובאלית הותירה רבים מאתנו פגועים פיננסית ויש להניח שייקח זמן רב עד שהעולם יחזור לשגרה הרגילה שהכרנו. בינתיים, אפשר לנסות להסתכל גם על חצי הכוס המלאה. מדעני סביבה מדווחים שבאזורים רבים חלה הפחתה ניכרת בפליטת מזהמים וגזי חממה; שמורות הטבע התחדשו ללא הפרעה וחלק מההרגלים שאימצנו בתקופת הקורונה מתגלים כרעיון לא בהכרח רע: עבודה מהבית, פגישות בזום ובאופן כללי התנהלות יותר מחושבת. בנוסף נסו לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב בימים אלה ותיווכחו בשינוי.

בתקופת הקורונה השתמשנו פחות ברכב הפרטי

תופעה מבורכת נוספת שהביא עמו משבר הקורונה היתה ההפחתה בשימוש ברכב הפרטי. מוקדם לדעת אם חלק מההתנהלות הזו תהפוך לארוכת טווח, אך העובדה שאנשים רבים עדיין מקפידים על 'ריחוק חברתי' וממשיכים לנהל מפגשים בזום ולעבוד מהבית, בהחלט משאירה פתח לתקווה שגם בעתיד חלק מהנסיעות ברכב הפרטי ייחסכו. אפרופו 'חיסכון', הפחתת השימוש ברכב הפרטי גם מפחיתה מאוד את הוצאות הדלק ואת הבלאי הכללי של הרכב.

חברת הפניקס זיהתה את המצב הזה בזמן אמת ומתוך רצון לסייע למבוטחים בתקופה הזו, הרימה את הכפפה ויצאה במהלך שיוזיל את העלות הריאלית לבעלי רכב שירכשו ביטוח חובה ומקיף לרכב בתקופה הקרובה.

חודשיים מתנה

במסגרת המהלך החדש כל מי שירכוש ביטוח רכב מקיף וביטוח חובה של הפניקס Smart ייהנה משורה של הטבות: חודשיים מתנה (חיסכון של מאות שקלים בעלות הריאלית השנתית של הפוליסה)ודחייה של חודשיים בתשלומים.

המהלך הזה מצטרף למהפכות קודמות שהציגה הפניקס Smart בביטוח המקיף לרכב, כמו למשל ההתחייבות להעביר את תגמולי הביטוח במקרה של תביעה בתוך 10 ימים מהגשת כל מסמכי תביעת הביטוח הדרושים. בחברת הפניקס מקווים כי הטבות אלה, יסייעו ללקוחות החברה לצלוח את התקופה בשלום.