מקודם

אייפוד טאץ': נחנך המלון השיתופי הראשון בעיר

הטרנד האורבני של מלונות הקפסולה מקבל הרחבה, שדרוג קהילתי, מחיר נגיש *מאוד* ותפעול כולל על ידי אפליקציה. בדיוק כמו שאנחנו אוהבים

העיצוב המוכר, המחיר נוח. WOM. צילום: מקס קובלסקי
העיצוב המוכר, המחיר נוח. WOM. צילום: מקס קובלסקי
24 בפברואר 2020

אם יש משהו שגורם לנו להזדרז להזמין את החופשה הבאה, היא ללא ספק המראה של כל אחד מבתי המלון של קבוצת בראון. בעיקר אם מדובר בחופשה שלא מאלצת אותנו להתנתק מהעיר. עד שנצליח לקבל בונוס מהעבודה – בדרינק ננוחם. בין אם למרגלות הבריכה של הפוליהאוס או התנשאות על כולם בגג ההייקו בר.

בדיוק בשל תחושת האשם הכלכלית, הושק מלון הפודים הראשון בעיר על ידי WOM (רשת מלונות המשתייכת לקבוצת בראון) המשלבת את אותו עיצוב נחשק, טכנולוגיה ונוחות מפתים במחירים ידידותיים שלא יביישו דירת סבלט עם פגמים מוצנעים בשולחן מהפשפשים. אם לא לכם, אז לחבר מניו יורק שתכנן להתנחל על הספה שלכם, לתקופה שבין דירות, התבודדות אינטימית עם המחשבות שלכם או סתם חופשה קל"ב מבלי לקרוע את הכיס.

אל תקראו לו הוסטל. WOM. צילום: מקס קובלסקי
אל תקראו לו הוסטל. WOM. צילום: מקס קובלסקי

בית המלון הראשון של הרשת נפתח לפני כחודש בין צומת הרחובות אלנבי ובין יהודה. בין הים למנזר. ומציע חדרי פוד פרטיים לזוגות וליחידים שמחפשים אווירת שיתוף דיגיטלי, חללים ציבוריים שיתופיים, חיבור לקהילה מקומית (באמצעות אפליקציה כמובן, כי מי רוצה לדבר היום) והמתקת סודות עירוניים זה עם זו.

שיתופיות. WOM. צילום: מקס קובלסקי
שיתופיות. WOM. צילום: מקס קובלסקי

מפרט טכני

48 פודים בשלושה סוגים: סולו, טווין המכיל שתי מיטות יחיד נפרדות או קינג פוד לזוגות המתקשים להיפרד בשנת על מיטה רחבת ידיים. כל פוד מצויד בכיור, מזגן, מסך טלוויזיה עם מערכת סאונד, מקום אחסון וכספת פרטית למקרה שהתמזל מזלכם לשאת מזומן בארנק. חדר האמבטיה והשירותים נחלקים עם כ-3 עד 4 אורחים נוספים בקונספט אסתטי ומצעים נקיים יותר מהדירה שלכם. בתשלום נוסף תזכו לנשנש ארוחת בוקר מהודקת או להרוות את צימאונכם בהייקו שבקומה ה-18.

כמו הדירה שלנו. רק וואו. WOM. צילום: מקס קובלסקי
כמו הדירה שלנו. רק וואו. WOM. צילום: מקס קובלסקי

לידיעת הקוראת גרטה ת'ונברג

המלון כולו מחוייב לערכי בר קיימא, כך שכל אחד מ-48 הפודים פותח מחומרים ושיטות בנייה ידידותיות לסביבה. התאורה כוללת נורות חסכוניות והשימוש בפלסטיק מינמילי ככל שניתן. הדלותות והקירות אטומים לרעשים כך שתוכלו להתבודד עם המחשבות שלכם באינטימיות והתקשורת עם העולם החיצון וכן עם מנגנוני התפעול של החדש מתבצעת על ידי אפליקציה. בונוס לחברותיים במיוחד: קבוצת צ'אט עם אורחים נוספים וצוות המלון לצורך איסוף המלצות, סמול טוק ומינוף עצמי.

להתבודד עם המחשבות שלנו. WOM. צילום: מקס קובלסקי
להתבודד עם המחשבות שלנו. WOM. צילום: מקס קובלסקי

קולטורה

WOM מקיים שיתוף פעולה עם אמנים מקומיים, ביניהם המאייר אלון בראייר שאחראי על איורי הענק במלון. על חלונות הראווה מתארחות תערוכות מתחליפות כשהראשונה היא של אוהד בנית.

WOM, אלנבי 21, תל אביב.