מקודם

לו הייתם רוטשילד: המלון הכי מבוקש בתל אביב נגיש לכם יותר מתמיד

אתם לא צריכים להתגעגע לחו"ל יותר מדי. מלון רוטשילד סוגר לכם את הצורך בוויקנד מושלם עם שמפניה יוקרתית, ארוחת טעימות, מצעים מכותנה מצרית ולוקיישן מבוקש שפשוט אי אפשר להתחרות בו

ככה בא לנו לחגוג. צילום: יח"צ
ככה בא לנו לחגוג. צילום: יח"צ
30 ביולי 2020

בכל מה שקשור לעתיד הקרוב, כנראה שלא נזכה לשוטט בשדרה ברצלונאית, להצטלם ליד מונומנט ידוע או לשכשכך בים על חוף אקזוטי. אבל בואו, אנחנו לא כאן בשביל לדכא (החיים עצמם עושים את זה וואו), אלא לעזור לכם להביט בחצי כוס השמפניה המלאה וללגום ממנה במרפסת אופנתית, בעיר הכי טובה בעולם (כאילו, תל אביב), בשדרה הכי יפה בעולם (תנו לנו לעוף על עצמנו רגע), לבלוס קרואסון קממבר ולהביט בהתנשאות חיננית בכולם באווירה של ברונים וחתיכות באחד מבתי המלון הכי מבוקשים בעיר.

נא לא להפריע. צילום: עמית גירון
נא לא להפריע. צילום: עמית גירון

שמפניה ורומנטיקה

מלון הבוטיק רוטשילד, הממוקם בשדרה הקרויה על שמו של הברון, מוכיח שתיירות הפנים מעולם לא הייתה נחשקת ונגישה יותר ומציע לכם לחגוג אהבה בתחושה אירופית ובוטיקית. כלומר, בלי סאונד של פעוטות זועמים ומחרבי רומנטיקה.

החדר המושלם. מלון דה רוטשילד. צילום: יח"צ
החדר המושלם. מלון דה רוטשילד. צילום: יח"צ

כחלק מחוויית האירוח, תזכו ללון באחד מ-26 חדרי הבוטיק, להתכרבל במצעים מכותנה מצרית, לשבוע מארוחת טעימות אינסופית ולקנח במגדל קינוחים מרהיב, למקרה שעוד נשאר לכם מקום בבטן. ובזמן שיד אחת תצלם את כל הטוב הזה (לקנא, תנו להם לקנא) – יד שנייה תאחוז בכוס שמפניה מיוחדת שנרקחת ביקב הברון אדמונד ושבית המלון נהפך לשגריר המקומי שלה. לחיי האהבה כמו שאומרים?

לחיי האהבה. מלון דה רוטשילד. צילום: רותם לבל
לחיי האהבה. מלון דה רוטשילד. צילום: רותם לבל

את הבוקר שאחרי תפתחו בחדר היין במלון, עם מנות מוקפדות מחומרי גלם טריים של מיטב החקלאים והמגדלים בארץ. הכי לפי החזון והפרחת השיממון. אגב, הקרקע שעליה שוכן המלון נרכשה ב-1922 על ידי האגרונום הראשי של רוטשילד, אברהם פרידמן. עם השנים שופץ המלון תוך הקפדה על שימור התקופה ומורשתו של רוטשילד. ובמילים פשוטות: מדובר באחד מהמבנים היפים בעיר, אלו שאתם חולפים על פניהם מדי יום בדרך לדירה המחולקת שלכם. ללילה אחד, זה לא חייב להיות ככה.

יותר טוב ממגדל אייפל. צילום: יח"צ
יותר טוב ממגדל אייפל. צילום: יח"צ

עלות החוויה כולל לינה ללילה במחיר השקה מיוחד: החל מ-1,290 שקלים לזוג. ארוחת הערב ללא לינה תעלה לכם כ-590 שקלים לזוג וכניסה למגדל הקינוחים והשמפניות עולה כ-350 שקלים לזוג.

שמפניה מעוטרת שבחים. צילום: יח"צ
שמפניה מעוטרת שבחים. צילום: יח"צ

מלון רוטשילד, שדרות רוטשילד 96. ניתן להזמין בטלפון: 035453161, בוואטספ 054-9226424, במייל ובאתר.