מקודם

כל קעקוע מסמן תקופה: הסטודיו הוותיק משינקין פותח בקמפיין מימון המונים

סטודיו הקעקועים ז'ובינו הקיים מעל 40 שנה הפך לבית, קהילה ומוסד עם מוניטין. קמפיין הדסטארט חדש מציע לכם הנחות מטורפות, קעקוע חדש ואפילו הזדמנות ללמוד מהאיש שמקעקע את תל אביב

זה הזמן לתחדש. סטודיו ז'ובינו. צילום: בני אדם
זה הזמן לתחדש. סטודיו ז'ובינו. צילום: בני אדם
11 במאי 2020

אומרים שכל קעקוע מסמן תקופה ונדמה לנו שזו אחת שניזכר בה עוד הרבה. חוץ מזה, חודשיים של מחשבות בבית הם לגמרי הזמן להתארגן על סקיצה. בדיוק בגלל זה, אמן הקעקועים מוטי גל, שכבר עיטר וצייר על לא מעט גפיים של דורות של תל אביביים – והבעלים של סטודיו ז'ובינו הקים פרויקט הדסטארט המציע קעקועים בהנחות מטורפות. 500 במקום 1000, או 250 במקום 500. בקיצור, הבנתם. זה הזמן לשרוול שתמיד רציתם. בנוסף, תוכלו להירשם לקורס מקעקעים במחיר בלתי נתפס. כמה? יותר זול מהשכ"ד שלכם בוודאות.

קעקוע בחצי מחיר: להדסטארט של סטודיו ז'ובינו >>

בשנת 1992 הגיע גל לסטודיו ז'בינו והפך לאחד מחלוצי המקעקעים בארץ. כעבור ארבע שנים רכש את המקום ויחד עם מקעקעים ספורים הפך למובילים בענף בארץ. במהלך השנים הוא השתתף בתחרויות בארה"ב ואירופה ובכנסים בחו"ל והפך את סטודיו ז'בינו למוסד שנקינאי ותיק וקהילתי. "לא מעט מקעקעים בעיר היו תלמידים שלי", הוא מספר.

"אנחנו צוות גדול שמתמחה בכל הסגנונות והאמנים שלנו סופר מוכשרים.  לכל אחד קו ייחודי משלו ויכולת להפוך רעיון של לקוח ליצירת אומנות. יש לנו למעלה מ-7000 חברי מועדון שהפכו למשפחה", הוא מספר. "זה לא רק ביזנס, אנחנו קהילה של ממש – ואנחנו רוצים לשמור עליה".

למרות תחושת ההקלות שאופפת אותנו, ההנחיות בשבוע האחרון הפכפכות לא פחות ממזג האוויר ומסתמן כי ברים, קלאבים, מכוני קעקועים ובכלל, מוסדות מוערכים בעיר – הם מהאחרונים לחזור לשגרה. במקביל, נאלצו הלקוחות לבטל הזמנות בעקבות מצבם הכלכלי הלא ברור ותחושת הערבות  ההדדית הובילה להקמת קמפיין מימון ההמונים מטעם הסטודיו.

"הפניה להדסטארט היא סוג של שיתוף פעולה שיקל אליהם לחזור למשפחה שלנו", מסביר מוטי. "אנחנו מתעסקים בקעקועים. אבל בעצם אנחנו מתעסקים באומנות, בציור ובקהילה. זו המהות וזה הבסיס שלנו. הסטודיו כבר ראה הכל. מלחמות, אינתיפאדות, מיתון – כל אלו השפיעו בתורם על העסק – אך לא הכריעו אותו".

אז כמו שכבר אמרנו, השתתפות בקמפיין המימון לא רק תזכה אתכם בתשורות סמליות, אלא גם בקעקועים ופירסינגים במחירים מיוחדים והנחות של עד %50 ,קורס מקעקעים מקצועי במחיר חד פעמי וצ'ופרים שווים שתוכלו לממש בקרוב מאוד. או סתם התחושה שעזרתם לעסק מקומי ותיק להיות שם ולהעניק ללקוחות שלו מנת אסקפיזם גם בימים לא פשוטים ובמחיר נגיש.

אגב ,סטודיו ז'ובינו שומר על סטריליות ברמה הכי גבוהה שיש על פי תוצאות ביקורת פתע מטעם משרד הבריאות ומביא איתו ניסיון של כמעט 40 שנה בארץ פלוס כמה מחו"ל. "המקצועיות הסטריליות והאווירה הם הדברים עליהם אני הכי מקפיד בסטודיו שלי. לעשות קעקוע יכול קצת להפחיד את מי שמתנסה בכך לראשונה. חשוב לתת ללקוח את הביטחון המלא שהמקעקע שלו יעשה את העבודה כמו שצריך ואת התחושה שהוא נמצא במקום מקצועי נעים וידידותי". חוץ מזה שהתמונות, באינסטגרם מדברות בעד עצמן.

להדסטארט של סטודיו ז'ובינו