מקודם

מצאנו את חבילת הטלוויזיה הכי משתלמת שיש

תכני המקור והסדרות האהובות של yes, כל הערוצים הישראליים, תוכניות דוקו, מדע, היסטוריה וטבע, גישה לנטפליקס וממיר קטן שהופך את הטלוויזיה שלכם לחכמה ב-45 שקלים לחודש (וחודש התנסות בחינם!). זה הזמן להתרווח על הספה ולהכיר את STINGTV

הלהיט שבנה את בית ריימס. האנטומיה של גריי. צילום מסך
הלהיט שבנה את בית ריימס. האנטומיה של גריי. צילום מסך
1 בספטמבר 2020

תכלס, לא היינו שורדים דקה בלי הטלוויזיה. אבל עכשיו, אחרי שסיימנו כל בינג' אפשרי (וכן, זה כולל כל סטורי אפשרי שאי פעם עלה באינסטגרם) אנחנו יכולים רק לפנטז על שירותי טלוויזיה ותקשורת יוקרתיים כמו שיש בבית של ההורים. את כל הכיף הזה yes ארזו אל תוך שירות STINGTV.

החבילה של STINGTV כוללת ממיר מתקדם, תקופת ניסיון חינמית, בלי התחייבויות. מה בתפריט? ערוצי הסרטים והסדרות של yes, קטלוג תוכן מפורט של HBO בשידור מקביל לארה"ב, סדרות מקור ישראליות, דוקו, מדע, טבע והיסטוריה ועולם ילדים מטורף אם התקדמתם לשלב הבא בחיים. הממיר עצמו, מבית שיאומי פועל בממשק אנדרואיד. והכי חשוב – מצויד בגישה לנטפליקס. וההתקנה לגמרי בחינם. כי אין לנו כסף מיותר לבזבז.

סדרות פלוס

חבילה הכוללת ערוצי הסדרות מבית yes, דוקו, מדע, טבע והיסטוריה  לצד הערוצים הישראליים (כאן 11, קשת 12 ורשת 13) וספריית VOD עם אלפי תכנים. ב-45 שקלים לחודש במשך חמישה חודשים כולל חודש ראשון בחינם ושלושה ממירים.

כל הטוב הזה במרחק הקלקה

החבילה המושלמת

חבילה נוספת לחובבי טלוויזיה מושבעים במיוחד, המציעה כ-40 ערוצי סדרות וסרטים מבית yes וערוצי מדע, טבע, דוקו, היסטוריה, ספור וילדים מבית yes לצד שלושת הערוצים הישראליים, ספריית VOD מפנקת והטבת חודש ראשון בחינם. למשך חמישה חודשים נוספים תעלה לכם החבילה המושלמת כ-65 שקלים, כולל ממיר ראשון ללא תשלום, כולל שלושה ממירים. המבצע תקף לחבילת הסדרות פלוס והחבילה המושלמת.

להצטרפות לחוויית הטלוויזיה המושלמת

תריצו אחורה

פלוס נוסף לשירות הטלוויזיה של STINGTV מאפשר לכם לצפות בתכנים שהחמצתם באמצעות האפשרות להריץ אחורה – עד שבוע שלם במידה ואתם לייט בלומרז. בנוסף, ניתן להקליד סדרות, לאפסן אותן בענן ולצפות בהן בכל מכשיר. קיצור, ככה צופים היום בטלוויזיה. עם ממיר שהופך כל טלוויזיה לחכמה (כן, גם זו שאספתם מהרחוב) עם שירותי תוכן נוספים של ספוטיפיי, יוטיוב, משחקים ועוד כיף.

רכישת סרטים

כל הסרטים הכי חדשים ומבוקשים (למבוגרים וילדים) זמינים ללקוחות STINGTV לרכישה ישירות מהממשק או דרך מכשירי אנדרואיד לעת עתה – ישירות מהמסך שלכם.

לפרטים נוספים ולהצטרפות לחבילת סדרות+

לפרטים נוספים ולהצטרפות לחבילה המושלמת