צילום: יח"צ
צילום: יח"צ

אפליקציית GetCleaner שמושקת בימים אלה היא התגשמות כל החלומות שלנו, ותשלח לכם.ן מנקה הביתה, למשרד או לכל מקום שתחפצו בניקיונו. אנחנו כבר מכינים את האקונומיקה

16 בינואר 2024

כבר המון זמן שאנחנו שואלים את עצמנו איך עם כל האוכל והחנויות והמשלוחים, וולט עדיין לא נכנסו לתחום השירותים: ניקיון, תיקונים, אפילו מסאג'. מה רע? הטכנולוגיה, איך אומרים, קיימת. 

אז בזמן שוולט עדיין מהרהרים – אחת מהמשאלות הכמוסות שלנו עתידה להתגשם ממש בקרוב הודות לאפקליציה החדשה GetCleaner שתתאם עבורינו ניקיון של הבית, המשרד או כל מקום שנחשוק בניקיונו – מהיום להיום.

GetCleaner (https://getcleaner.app/) – על בסיס שם אפליקציית המוניות המוכרת, תעבוד בדרך הפשוטה והנפוצה שאתם בטח מכירים: נכנסים לאפליקציה, מכניסים פרטים לגבי המקום המיועד, בוחרים זמן רצוי – והמנקה בדרך אליכם. נשמע כמו העתיד.

כולנו יודעים שלמצוא מנקה אמין.ה הוא אחת המשימות הכי קשות שיש. מספיק להציץ בכל קבוצת פייסבוק שכונתית או קהילתית כדי להבין עד כמה כולם נואשים בנושא. מנקה טוב.ה הוא נכס נחשק, וכאלה שגם באזור שלכם.ן, גם יש להם זמן וגם אנחנו יודעים שיש להם אינטרס לנקות כמו שצריך – והנה, כמה קל להגשים לנו את כל הפנטזיות.

חברת הסטרט-אפ שפיתחה את האפליקציה היא בעלת היסטוריה דווקא בתחום השכרות הבתים והדירות, מה שהוביל אותם להכרה בצורך המאוד משמעותי הזה במנקים ומנקות. על כן, האפליקציה לא מיועדת רק לבתים פרטיים אלא גם למשרדים, דירות ריקות לפני כניסה או אחרי יציאה, דירות נופש ועוד. 

צילום: יח"צ
צילום: יח"צ

בזמן שמתאים לכם, בתדירות שמתאימה לכם

מדובר בעצם בשתי אפליקציות: הראשונה מיועדת עבור הלקוחות, והשנייה עבור נותני השירות. על כל הגשת מועמדות לקחת חלק כמנקה בודקת החברה את הרקע והניסיון של המועמד.ת, איזה שפות הוא או היא מדברים כדי שיוכלו לתקשר עם הלקוחות ביתר קלות וכן הלאה. את התשלום, שמתבצע דרך האפליקציה, בדיוק כמו בוולט או בגט טקסי, מקבל.ת המנקה רק שבוע אחרי הניקיון, ואחרי שמוודאים מול הלקוח שהוא אכן עמד במשימה. אתם, כמובן, תחויבו ותקבלו קבלה מסודרת על שמכם. 

התמחור מתבצע על פי חבילה, כשגם בתוך החבילות השונות אפשר לבחור על פי מספר השעות הרצוי, מספר החדרים בבית ותדירות הניקיון (חד פעמי, פעם בשבוע או דו-שבועי). כך למשל, ניקיון חד פעמי של דירת שלושה חדרים יעלה לכם.ן 280 שקלים ל-4 שעות; אם תבחרו באופצייה של פעם בשבוע לאותו הזמן וגודל הדירה זה יעלה לכם.ן 246 שקלים. ניקיון חד פעמי של משרד במשך 3 שעות יעלה 180 שקלים, ניקיון חד פעמי של דירת נופש בסגנון בית מלון יעלה 345 שקלים וניקיון דירה לפני אכלוס (אחרי מעבר) יעלה בין 325-650 שקלים (תלוי בגודל הדירה).

את השירות אפשר יהיה להזמין מהיום להיום, אבל אפשר יהיה גם לתזמן מראש ליום ולשעה שיהיו לכם מתאימים בטווח העתיד הקרוב. 

את הפעילות של השירות תתחיל החברה בתל אביב ואז תתרחב לערים נוספות במרכז ובהמשך בשאיפה גם ליתר חלקי הארץ. בימים אלה היא בעיקר מגייסת נותני שירות – מנקים ומנקות שירצו לעבוד באמצעות השירות (שאגב, קיים עבורם בשתי שפות – עברית ורוסית), אז אם אתם כאלה או מכירים כאלה – זה הזמן להפיץ ולהתחיל לעבוד. אנחנו כבר מתחילים לסדר את הבית מרוב התרגשות.
>> להורדת האפליקציה