מקודם

MY HAIR הישראלית כבשה את תחום השתלות השיער בטורקיה

צילום: מיי הייר
צילום: מיי הייר
26 ביוני 2022

הליכי השתלות שיער ברמה הגבוהה ביותר מתבצעות בטורקיה מדי יום. זה שנים שטורקיה מובילה בתחום, ואל הקליניקות באיסטנבול גברים (וגם נשים) מכל העולם.

חברת מיי הייר ישראל בבעלותה ובניהולה של הילה פולאט משה – הפכה לשם דבר בתחום, אושיות מהארץ ומהעולם בוחרים לעבור את התהליך אצלם, וכיום זה בהחלט המקום שכדאי לכם לבצע בו השתלת שיער באיסטנבול. פנינו לראיין את הילה, ולהבין כיצד התחילה ואיך קידמה את מיי הייר להיות הצלחה ישראלית מסחררת בטורקיה.

החברה החלה לפעול בענף השתלות השיער בשנת 2018. החברה מפעילה כיום שש מרפאות שירות ושני בתי חולים אשר מתמחים בביצוע השתלות שיער, רובם באיסטנבול. כמו כן, משנחתם הסכם השלום עם האמירויות, מיי הייר הרחיבה את פעילותה, והחלה לעבוד בשיתוף פעולה עם קליניקות יוקרתיות ומוכרות בדובאי. תוכלו לבחור בחבילת אטרקציות ייחודית עם ליווי לאורך כל הדרך, החל מהבדיקות הנעשות בארץ ועד הגעתכם לאיסטנבול או לדובאי לביצוע לניתוח, וחזרה לישראל .

בקליניקות של מיי הייר מתבצעים הטיפולים המתקדמים בעולם להשתלות שיער, בטכניקות המשלבות שיטות ייחודיות וחדשניות כגון  DHI, FUE, PRP, PRלרבות השתלת שיער אורגנית. בנוסף הקליניקות מציעות מגוון טיפולי השתלות השיער – לראש, לשפם, לזקן, לגבות ולריסים. כל השתלות השיער נעשות על ידי הרופאים הטורקיים של החברה – הנחשבים כמומחים המובילים בעולם להשתלות שיער.

צילום: מיי הייר
צילום: מיי הייר

הילה פולאט משה, בת 34, נשואה ואם לשתי בנות, היא הבעלים והמנכ"ל של חברת מיי הייר.

אם אתם תוהים איך אישה צעירה הספיקה כל כך הרבה? היא מספרת שבהיותה בת יחידה, הוריה שבעצם היו בעבר יזמים בתחום הביוטי והקימו עסק מצליח מאוד, טיפחו אותה מגיל קטן והקנו לה כלים רבים שלימים הובילו אותה להגיע לנקודה בה היא נמצאת היום כאשת עסקים. 

דריסת הרגל שלה בעולם העסקים קרתה מיד עם סיום שירותה הצבאי בחיל הים, כאשר במהלך השירות הצבאי היא הבינה שניחנה בכישורי הנהגה יוצאי דופן. אחרי שהשתחרר, פנתה ללמוד מנהל עסקים והתמחתה בשיווק. במהלך לימודיה השתלבה בעסק של הוריה וחיברה אותו מתחום הביוטי לקידום תחום רפואת השיניים האסתטית. במהלך עבודתה גייסה הילה את מיטב הרופאים בארץ, והעסקים שגשגו. עם ההצלחות, היא הגיעה לנהל באופן מלא את עסקי המשפחה. כיום היא מחזיקה כ-70 עובדים, לרבות צוותים רפואיים בארץ ובחו"ל, והיא מנהלת את כל האופרציה למופת.

את העסקים מעבר לים  החלה לפתח לפני כמה שנים, כשזיהתה הזדמנות עסקית חמה בתחום השתלות השיער.  זה היה לפני עשר שנים, כשאף אחד לא שיער את העתיד לבוא. כבר אז היא חזתה שאנשים יטוסו לטורקיה בהמוניהם לטורקיה כדי לעשות השתלת שיער

הייחודיות של מיי הייר נעוצה בכך שהילה הבינה את החשיבות הרבה בהצגת דוגמאות של תוצאות, שיתוף של סיפורים  מאנשים שעברו את ההליך,  להבין בדיוק מי הרופא שמבצע את הניתוח, איך נראה בית החולים ועוד פרטים רבים שהמתחרים שלה לא ייחסו להם יותר מדי חשיבות. 

ניכר שחשוב לה מאוד להיות בטופ ולהוביל, דבר המקבל ביטוי בכל פן בעשיה העסקית שלה. 

פנינו לשאול את הילה מספר שאלות, בעיקר על מנת להבין – איך חוללה בעצמה הצלחה מטאורית שכזו, ואיך התברגה החברה הישראלית הצעירה שלה בצמרת האימפריה הטורקית להשתלות שיער. 

איך הבנת בזמנו שהשתלות השיער לגברים יגיע לטירוף שכזה?
"משום שכבר עסקתי בתחום האסתטיקה הרבה לפני שהתחיל העניין של השתלת שיער, נחשפתי להרבה מאוד גברים שהגיעו בזמנו למרכז הטיפולים להסרת שיער, ושמתי לב לכך שהמודעות למראה החיצוני בקרב גברים, בין אם זה כושר גופני או פניה לטיפולים אסתטיים הולכת ועולה. למען האמת הרבה אנשים פנו  לשאול אותי אם אני מכירה מקום מומלץ לביצוע השתלות שיער, ואני מאמינה שאם משהו בא אלי, זה לא במקרה ואני צריכה להתייחס. כשהבנתי שיש ביקוש ואין יותר מדי היצע בארץ, החלטתי לבדוק את השוק הזה יחד עם שני יועצים עסקיים.

טסנו לאיסטנבול, שם ביקרנו בבתי חולים ובקליניקות שונות כדי ללמוד להכיר את הענף. כלל ראשון הוא לבדוק היתכנות וכדאיות – הייתי חייבת לברר האם יש לעסק כזה סיכוי, ואם כן, איזה סיכוי. אני יכולה לומר שנפגשנו עם המון רופאים, ביקרנו בעשרות בתי חולים וגם שוחחנו עם שלושים מטופלים שבאו מרחבי העולם לעבור את ההליך בטורקיה. מה שגילינו זה שישראל מפגרת מאחור בכל מה שקשור להשתלות שיער, ובגדול. לאיסטנבול מגיעים בכל יום אוטובוסים של גברים ממדינות רחוקות, הופתעתי לגלות שאנשים מברזיל בוחרים להגיע לטורקיה כדי לעבור את הטיפול אפילו שזה כרוך ב- 16 שעות טיסה. 

חשוב לציין ששם הבנתי שהשתלת שיער זה לחלוטין עניין תרבותי. זו אמנות מפותחת שקיימת בטורקיה כבר שנים. הרופאים הטורקיים מומחים בעבודת המיקרו הזו והתוצאות שהם נותנים למטופלים הן ברמה הגבוהה ביותר שאפשר לדמיין. אפשר לדמות את העבודה לאריגת שטיח באופן ידני, זו מלאכה קשה וקפדנית.

אחרי הביקור באיסטנבול היה לנו ברור שבארץ זה לא יעבוד, לא כמו שם. אז קיבלתי החלטה לבחור רופא, ובית חולים בטורקיה, ופשוט לעבוד על הקו. להתחיל לרוץ עם זה. מהר מאוד נוצר ביקוש בקנה מידה עצום והפעילות שלנו התרחבה בקצב מסחרר."

למה דווקא טורקיה היא המוקד הראשי להשתלות שיער?
"הטורקים החלו להתמחות בביצוע השתלות שיער כבר לפני 22 שנה. הם חקרו את התחום והיו מספיק חכמים להבין שיש פה פוטנציאל אדיר. שוב, זה עניין תרבותי. בטורקיה יש פקולטות ללימודי התמחות בהשתלות שיער, כל הענף הזה פועל ומתפתח שם כבר מעל 15 שנה.

המומחיות של הטורקים היא ללא ספק תוצר של המיומנות שרכשו לאורך הזמן. ניסיון כזה אי אפשר לקנות בכסף, וזו הסיבה שכיום הם מובילים ומתקדמים בפער יותר מכולם, בתחום השתלות השיער. חשוב לזכור שברמת ביצוע ההליך, מדובר בהכנסת זקיק-זקיק באופן ידני, ברמה מיקרוסקופית. קוצרים כל זקיק בנפרד, פותחים תעלה אחר תעלה. זה תהליך כל כך מוקפד שמחייב מיומנות וטכניקה ברמה הגבוהה ביותר. איכות הטיפול והתוצאה שווים הכל. אנשים לא מוכנים להתפשר בכל הקשור להליכים רפואיים, ואין עוררין על כך שהטיסה משתלמת מאוד בשביל לקבל את הטיפול המקצועי והטוב ביותר, ולא פחות חשוב – במחיר הוגן. 

אגב, בעבר קהל היעד שלנו כוון לישראלים בלבד, אבל בקורונה כשהשמיים היו סגורים הפנינו את השיווק לחו"ל ופתחנו שלושה שווקים נוספים בצרפת לטביה וברזיל הנהירה של מטופלים משם היא בסדרי גודל עצומים, וזה הודות לרמה הגבוהה של הטיפול ולתוצאות המדהימות שאנחנו מספקים למטופלים שלנו."

מי הם הרופאים והצוות של מיי הייר?
יש לנו צוותים שעובדים בארץ ובחו"ל. הצוות בארץ מלווה את הלקוח מהרגע הראשון שהוא מגיע לפגישת ייעוץ ובדיקת התאמה להליך, ועד השלב שהוא עולה לטיסה. אנחנו תומכים במטופל לאורך כל הדרך, בטיסה, במהלך שהייתו, וכמובן שבניתוח. יש לנו גם מסלול מהיר בו הליווי הוא וירטואלי ומתנהל דרך הוואטסאפ ,ויש ם מסלולי בליווי אישי צמוד. 

איך מתנהל התהליך?
התהליך כרוך בנסיעה לשלושה ימים, סך הכל 72 שעות. היום הראשון מוקדש ל'טרום' – המטופל מגיע למרפאה שלנו בבית החולים, עובר סדרת בדיקות, ממלא שאלונים, מתבצעת בדיקה של אזור התרומה ובדיקה של איכות הזקיקים ועושים צילומים והכנות הנדרשות לקראת ההשתלה. לאחר מכן יש זמן פנוי והמטופל יכול לטייל. ביום השני המטופל מגיע מוקדם בבוקר לביצוע ההשתלה. 

הניתוח נעשה בהרדמה בטשטוש דרך הוריד וההליך לא כואב. כאשר המטופל מתעורר הוא לא מרגיש כלום, וכשחומר ההרדמה מתפוגג, אפשר לקחת משככי כאבים רגילים ליומיים שלושה עד שזה עובר. אחרי ההשתלה, ביום השלישי, המטופל מגיע לביקורת ומקבל הנחיות כיצד לטפל בראש, כי יש טיפול מיוחד וחשוב לחפוף באופן מסוים. מבחינה בריאותית אין כל מניעה לחזור לשגרה. אפשר לחזור לפעילות מיד או מקסימום בתוך מספר ימים, ההחלמה מהירה."

הילה מפעילה בעצמה ערוץ יוטיוב וחשבון אינסטגרם בהם היא מפרסמת סרטונים עם הנחיה לטיפול אחרי השתלה עם טיפים שעוזרים לעשרות אלפי מושתלי שיער. עם הזמן היא הפכה לאוטוריטה בכל הנוגע להשתלות שיער ורבים פונים אליה דרך הרשתות השונות, כדי להתייעץ ולקבל מענה על שאלות.

לא רק לסלבים – כל אחד יכול להגשים את החלום

אוהד בוזגלו שיתף את כל העוקבים שלו באינסטגרם בבעיות הנשירה שמטרידות אותו, ובהחלטתו לעבור עם מיי הייר את תהליך השתלת השיער בטורקיה. בוזגלו בחר במיי הייר לטפל בדלילות השיער שלו באזור המפרצים הקרוב למצח. הוא אמר כך "על פניו יש לי שיער בריא, הכל בסדר, לא צריך השתלה. אבל שימו לב, אתם רואים את הדלילות שיש לי פה?" וחשף בידו את החלקים המתקרחים בראש. "אני פרפקציוניסט וזה מטריד אותי, אני הולך למלא את זה בהשתלת שיער בטורקיה. לא הולכים לגלח אותי, לא נוגעים לי בשיער, ממלאים את מה שצריך בשיטה טובה. נקווה לטוב, שיהיה לנו בהצלחה", בירך לפני שיצא לדרך. כמובן שלאחר ההשתלה הוא פרסם בהתרגשות את המראה החדש שלו עם זקיקי השיער שנוספו לראשו, אחרי ימים רבים של ציפייה. אבל הפרוצדורה היא ממש לא בגדר פריבילגיה ששמורה לאושיות וסלבס. העלות משתנה ונעה בטווח שבין   9900-15,000 ₪. המחיר הזה כולל את כל חווית הנסיעה כולל הטיסה, לינה בבית מלון מפואר, הסעות, חדר הניתוח ועלויות ההליך הרפואי – משתלם? בוודאי שכן.

למה לדעתך המסלול שלכם במיי הייר הוא האטרקטיבי ביותר?
חברת מיי הייר הוקמה על בסיס ההבנה שיש המון ישראלים שרוצים לנסוע לעשות השתלת שיער בטורקיה, אבל זקוקים למי שילווה אותם ויעזור להם לאורך התהליך.

באשר לחברות אחרות בתחום, היו ועדיין ישנן. כיום שוק השתלות השיער רבוי בסוכנים שפועלים בצורה לא מסודרת וללא ארגון יציב שעומד מאחוריהם. אני פניתי לשוק הישראלי עם חברה שיש לה יסודות חזקים, זה מה שבעיניי היה לוקה בחסר בנישה הישראלית בתחום השתלות השיער, ועל זה נתתי מענה מלא והולם.

יש מקום לפנות אליו בארץ. פגישות הייעוץ ובדיקות ההתאמה מתנהלות בקליניקה שלנו בת"א ורק הטיפול עצמו הוא בטורקיה. דבר נוסף הוא שרק אחרי בדיקה מדוקדקת של כל הפרמטרים, ותיאום ציפיות עם המטופל, הוא יצא לביצוע ההשתלה בחו"ל. אין פה קיצורי דרך. כמו כן, אנחנו מלווים את המטופל גם לאחר ההשתלה ומקפידים לספק מענה מלא. מבחינתי היה הכרחי להקים מערך מקצועי מקומי שיוכל להיות זמין ולתת מענה מלא ברוב שעות היום. אנחנו גם דואגים לטיפולי השימור ברמות הגבוהות ביותר, אותם מבצעים רופאים גם מישראל וגם מטורקיה. אנחנו דואגים למטופלים שלנו מכל בחינה לאורך כל הדרך.

אני גאה לומר שחברת מיי הייר מציעה למטופלים את הליווי וההכוונה לטיפולים המתקדמים והיעילים ביותר בתחום השתלות השיער, ועוזרים להם להשיג את התוצאות הטובות ביותר. ליווינו עד כה אלפי לקוחות והיא אחת החברות המוכרות והמובילות בתחום השתלות השיער באירופה. 

החברה מחזיקה בתעודה אמריקאית מהמכובדות והמוכרות ביותר בעולם של medical tourism facilitator, אשר מוענקת לחברות תיירות מרפא שעומדות בסטנדרטים גבוהים ביותר.  לאחרונה החברה קיבלה מועמדות לפרס בטקס בינלאומי ברומניה בראשות "נובל" על העשייה הענפה בתחום השתלות השיער בישראל.

פרטים ומידע נוסף  >>
 ווצאפ 052-4576717
 info@my-hair.co.il | *3800
אתר מיי הייר
אינסטגרם – מיי הייר
יוטיוב – מיי הייר