פורנו שטיפת ידיים. כן, עכשיו יש דבר כזה

מכירים פורנהאב? אז כזה, רק סאטירי ועם שטיפות ידיים מכל הסוגים, לכל ההעדפות ולכל המגדרים. הוי, קורונה, כמה משעממים היינו בלעדייך

צילום מסך מאתר Scrubhub
צילום מסך מאתר Scrubhub

אתם נבוכים מכדי להודות בזה, אבל אנחנו ננחש שהיסטוריית הגלישה של חלקכם התמלאה בשבועות האחרונים באתרים מפוקפקים יותר מהרגיל. מכיוון שאתם אנשים מודעים והראש שלכם עושה "נו נו נו" לבד, כי נשים מנוצלות וכל העסק הזה, יש לנו הצעה לאאוטלט אלטרנטיבי לטקס היומיומי הזה: פורנו שטיפת ידיים.

אתר סקראבהב (Scrubhub) הוקם אחרי שהרשויות גזרו עלינו אוסידי בינלאומי שמתבטא בשטיפת ידיים אובססיבית. מדובר בפארודיה על פורנהאב – אתר המלא בסרטוני שטיפת ידיים מכל הסוגים, לכל ההעדפות ולכל המגדרים. יש שם שטיפת ידיים מסיונרית, ניקוי כיורים, אלכוג'ל, כפפות כחולות פתייניות וכל מה שצריך כדי ליזום מפגש זום דחוף עם הפסיכולוגית.

צילום מסך מאתר Scrubhub
צילום מסך מאתר Scrubhub

בסרטונים מופיעים אנשים אנונימיים וגם כוכבי פורנהב כמו אסא אקירה, ויש בו לייבים פעמיים ביום עם מוזיקאים, קומיקאים ועוד. "רצינו לקחת משהו יומיומי כמו שטיפת ידיים ולהפוך אותו לדבר משעשע באופן היחיד שאנחנו מכירים – לקחת בדיחה רחוק מדי", אמרו בהודעה לעיתונות אני אקופיאן וסוזי שין, שחברו לאתר פורנהאב כדי להקים את האתר.

"בשבועות האחרונים הדבר היחיד שכולם חזרו עליו – פוליטיקאים, מדענים, סלבס וספורטאים – הוא החשיבות שבשטיפת ידיים ביסודיות עם סבון ומים כדי להתגונן מפני הווירוס", אמר קורי פרייס, בכיר בפורנהאב. "חשבנו שזו הזדמנות ייחודית לפורנהאב להכניס קצת שמחה בפעולה יומיומית ורפטטיבית". ובכן, הצלחתם.