מוזיקה

פסטיבל SoLow חוזר עם מינימל קומפקט, טאטרן והאחים צברי

פסטיבל המוזיקה החיפאי יתקיים הפעם בנמל חיפה, עם אמנים ישראלים ותיקים לצד חדשים. הנה כל הפרטים

מינימל קומפקט (צילום: בן קלמר)
מינימל קומפקט (צילום: בן קלמר)

פסטיבל SoLow החיפאי חוזר בפעם השלישית עם לוקיישן חדש: נמל חיפה. הפסטיבל יתקיים השנה בנובמבר (13.11־14.11), וכמו בפעמים הקודמות, גם הפעם הליינאפ מורכב מלהקות ישראליות ותיקות לצד אמנים בתחילת דרכם. אז מי יופיע הפעם? בשמות הבולטים ניתן למצוא את מינימל קומפקט, Night Beats ו־Ceephax Acid Crew, לצד רד אקסס, נגה ארז, טאטרן, באטרינג טריו, עטר מיינר, מוג'הדין, סיסטם עאלי, האחים צברי, לילי פרנקו ועוד.

כמו שנה שעברה, גם השנה הרימו בפסטיבל סרטון לקידום. הפעם הפיקו אותו ניב מג'ר, ירמי שיק בלום ותומר פישמן. האם הוא יהפוך לתופעה וויראלית כמו הסרטון של השנה שעברה עם איתי זבולון? לא בטוח, אבל אין ספק שהחיבור בין הקומדיה הצעירה לאינדי החיפאי מוכיח את עצמו שוב.

הפסטיבל יתקיים בנמל חיפה והכניסה אליו תתאפשר רק מתחנת מרכז השמונה בעיר התחתית. כמו בכל שנה, גם הפעם לא יהיו מתחמי לינה, אך מארגני הפסטיבל יפרסמו בהמשך חבילות לינה מוזלות באזור הפסטיבל.

פסטיבל SoLow הוא פסטיבל ירוק, והאקולוגים שבכם ישמחו לשמוע כי כל דוכני המזון והברים יגישו את מרכולתם בכלים מתכלים או רב פעמיים. בניגוד להרבה פסטיבלים אחרים, המארגנים מעודדים את הבאים להגיע עם בקבוקים רב פעמיים למילוי מים – ועל זה מגיע להם ריספקט.

← פסטיבל SoLow, נמל חיפה, רביעי־חמישי (13.11־14.11), 119 ש"ח ליום או 209 ש"ח ליומיים (במכירה מוקדמת). לאתר הפסטיבל