פסטיבל SoLow חוזר עם מינימל קומפקט, טאטרן והאחים צברי

פסטיבל המוזיקה החיפאי יתקיים הפעם בנמל חיפה, עם אמנים ישראלים ותיקים לצד חדשים. הנה כל הפרטים

מינימל קומפקט (צילום: בן קלמר)
מינימל קומפקט (צילום: בן קלמר)
8 ביולי 2019

פסטיבל SoLow החיפאי חוזר בפעם השלישית עם לוקיישן חדש: נמל חיפה. הפסטיבל יתקיים השנה בנובמבר (13.11־14.11), וכמו בפעמים הקודמות, גם הפעם הליינאפ מורכב מלהקות ישראליות ותיקות לצד אמנים בתחילת דרכם.

אז מי יופיע הפעם? בשמות הבולטים ניתן למצוא את מינימל קומפקט, Night Beats ו־Ceephax Acid Crew, לצד רד אקסס, נגה ארז, טאטרן, באטרינג טריו, עטר מיינר, מוג'הדין, סיסטם עאלי, האחים צברי, לילי פרנקו ועוד.

נגה ארז (צילום: גוני ריסקין)
נגה ארז (צילום: גוני ריסקין)

הפסטיבל יתקיים בנמל חיפה והכניסה אליו תתאפשר רק מתחנת מרכז השמונה בעיר התחתית. כמו בכל שנה, גם הפעם לא יהיו מתחמי לינה, אך מארגני הפסטיבל יפרסמו בהמשך חבילות לינה מוזלות באזור הפסטיבל.

גל ראשון של הכרזת ליינאפ לפסטיבל SoLow 2019!מכירה מוקדמת ומוזלת באוויר. 13-14.11, נתראה בחיפה בתוך הנמל, על המים! כל הפרטים באתר, ואנחנו מכינים עוד כמה זיקוקים בקנה > bit.ly/solow19התרגשות עצומה!

פורסם על ידי ‏‎SoLow Festival‎‏ ב- יום ראשון, 7 ביולי 2019

 

פסטיבל SoLow הוא פסטיבל ירוק, והאקולוגים שבכם ישמחו לשמוע כי כל דוכני המזון והברים יגישו את מרכולתם בכלים מתכלים או רב פעמיים. בניגוד להרבה פסטיבלים אחרים, המארגנים מעודדים את הבאים להגיע עם בקבוקים רב פעמיים למילוי מים – ועל זה מגיע להם ריספקט.

← פסטיבל SoLow, נמל חיפה, רביעי־חמישי (13.11־14.11), 119 ש"ח ליום או 209 ש"ח ליומיים (במכירה מוקדמת). לאתר הפסטיבל