אריאנה גרנדה ומריל סטריפ יככבו במיוזיקל של נטפליקס

את העיבוד למחזמר "The Prom" יפיק ריאן מרפי, שליהק גם את ניקול קידמן, אקוופינה, ג'יימס קורדן וקיגן מייקל קי

אריאנה גרנדה בקליפורניה, בשנה שעברה (צילום: GettyImages)
אריאנה גרנדה בקליפורניה, בשנה שעברה (צילום: GettyImages)
8 ביולי 2019

המחזמר "The Prom" מגיע לנטפליקס, ויככבו בו אריאנה גרנדה ומריל סטריפ, לצד ניקול קידמן, אקוופינה ועוד. העיבוד למחזמר המקורי, שהיה מועמד לפרס טוני, נמצא בידיו הטובות של ריאן מרפי ("אימה אמריקאית", "פוזה").

הסיפור עוקב אחר תלמידת תיכון בשם אמה, שבית הספר בו היא לומדת מעדיף לבטל את נשף הסיום מאשר לאפשר לה להביא אליו את בת זוגה. במקביל, ארבעה כוכבי ברודוויי שזמנם עבר מנסים לשקם את הקריירה שלהם, והם מתכוונים להיעזר באמה.

ניקול קידמן בלונדון (צילום: Getty Images)
ניקול קידמן בלונדון (צילום: Getty Images)

על פי הדיווח של מגזין דדליין, מרפי ונטפליקס עוד מחפשים את השחקנית שתגלם את אמה, אבל שאר הקאסט כבר לוהק ברובו. סטריפ, ג'יימס קורדן וקידמן יגלמו את כוכבי ברודווי; גרנדה תגלם את אליסה, תלמידה פופולרית בכיתה של אמה והבת של יו"ר ועד ההורים; קיגן מייקל קי יגלם את מנהל בית הספר ומושא אהבתה של סטריפ.

כרגע נראה שהסרט ייצא לאקרנים בסתיו 2020 – קודם בבתי הקולנוע ואחר כך בנטפליקס, כדי שיוכל לקחת חלק בעונת הפרסים. מרפי יפיק את הסרט יחד עם אלקסיס מרטין וודאל, ביל דמסיק ודורי ברינשטיין. בוב מרטין וצ'אד בגואלין, שכתבו את התסריט למחזמר המקורי, יכתבו גם את התסריט לסרט. את המוזיקה יכתבו בגואלין ומת'יו סקלאר, שכתב את המוזיקה למחזמר המקורי.

מחפשים סדרה חדשה? בואו לדבר על זה בקבוצת הטלוויזיה של Time Out, "מה רואים היום?"