מרימים אף: הבשמים של Two Tone אלגנטיים כמו הבגדים שלהם

בוטיק האופנה מפתיע עם השקה של בשמים חדשים שפונים לחוש הריח שלכם. מה חשבנו על הניחוחות? שני הררי בדקה דרך האף

ליין הריחות של המותג TwoTone. צילום: ניר יפה
ליין הריחות של המותג TwoTone. צילום: ניר יפה
18 בינואר 2018

כמו הבגדים שהיא מעצבת, כך גם סדרת הריחות לבית ולגוף שרקחה זוהר כלב מ- Two Tone בעזרת שרי שמאי-קרן מ- Fushia, נהנית מאותו מוטיב חמקמק הקרוי בפשטות "שיק". הסטייל בלתי מתאמץ, חצי אלגנטי חצי אורבני, נונשלאנטי ועם זאת מוקפד ומהודק, המאפיין את הקולקציות של המותג, עובד היטב גם במעבר מתחום המלבושים לפלטפורמה שונה לחלוטין – חוש הריח.

"ריח זה זיכרון, זו תחושה בלתי אמצעית, זה משהו שנקלט ונשאר לתמיד" מתארת כלב את המוטיבציה שהובילה אותה לסטייה קלה מהנתיב השגרתי והמוכר לה של גזרות, בדים וקולבים, לכיוון מוצרי לייף סטייל שאינם בהכרח תלויי מידה או עונות, מהלך שביצעו כבר לפניה מעצבות ובעלות מותגים מקומיים כמו אביבה זילברמן וקרן שביט, כחלק מבניית והרחבת עולם התוכן של המותג.

הסדרה החדשה, המגיעה בכלי זכוכית פשוטים ויפים עם מכסים ופקקים ממתכת כסופה, כוללת נרות מ-100 אחוז שעוות סויה טבעית (שבניגוד לשעוות פראפין, המשמשת לנרות רגילים, זו העשויה מסויה משמרת היטב תמציות ריח ואינה מלכלכת), מבשמי בדים ובשמי גוף בשני ניחוחות: Qatar, המאופיין בניחוח יוניסקסי ונקי ומבוסס על טאלק, ו- White tea, שעל אף שמו הגנרי, מצליח להפתיע עם ארומה פירותית מקורית, קלילה ורעננה.

אם תצמידו לנו אקדח לרקה ונהיה חייבים לבחור, נודה שמבין שניהם Qatar התחבב עלינו יותר, אבל שני הניחוחות נמנים על ז'אנר הריחות העדין והבלתי משתלט (במיוחד אם הולכים על גרסת הנר), ועל ז'אנר הפריטים הלא נורא יקרים שכיף לתת במתנה למישהו שאוהבים וכיף גדול יותר – לקבל (ממישהו שכנראה ממש אוהב אתכם).

39-240 שקלים, טו טון, לבונטין 6 תל אביב