אורבן אאוטפיטרס ואנתרופולוג'י בדרך לישראל

קבוצת פוקס הודיעה על הבאת המותגים Anthropologie, Urban Outfitters ו-Free People והכניסה את כל היפסטרי הארץ לסחרור

Urban Outfitters. צילום: Shutterstock
Urban Outfitters. צילום: Shutterstock
7 בספטמבר 2017

עולם האופנה הישראלי בהלם: קבוצת פוקס אישרה סופית כי המותג Urban Outfitters מגיע לישראל. ההסכם שנחתם עמה כולל גם פריטים של המותגים Anthropologie ו-Free People – החביבים מאוד על הישראלים, שכרגע נאלצים להזמין אותם דרך האינטרנט ולשלם הון במכס. לשמחתנו, ההסכם תקף לעשור שלם, כך שאפשר להכין את המזומנים.

לכשיובאו המותגים ארצה, הקנייה תתאפשר גם באתר שירכז את כל מותגי קבוצת פוקס, ובהם רשת פוט לוקר האמריקאית. כעת, רשימת הזכיינות שלה כוללת את פוקס, פוקס הום, בילבונג, סאקס, ללין, מנגו, דה צ'ילדרנ'ס פלייס, נייקי וצ'ארלס אנד קית'.

נעלי מרי ג'יין כסופות של אורבן אאוטפיטרס. צילום מסך
נעלי מרי ג'יין כסופות של אורבן אאוטפיטרס. צילום מסך

כפי שכל היפסטר יודע, אורבן (כפי שכולנו קוראים לה) היא סיבה בפני עצמה לטוס לניו-יורק או ברלין, קרי חנות שנהנת מהילה בלתי סבירה בעליל יחסית לבגדים די פשוטים במחירים מופקעים. מוצרי החברה כמו חולצות, מכנסיים או שמלות, איכותיים ואופנתיים ככל שיהיו אך כאמור, מתומחרים ללא בושה (מישהו בקהל צעק COS?).

Free People הוא מותג שמתמקד בעיקר בבוהו שיק, ו-Anthropologie היא עוד רשת אהובה שאפשר לתאר כ"אורבן לנשים שהתבגרו". כל החנויות מציעות מותגים נוספים מלבד מותג הבית ונמכרות בכל העולם.

אורבן אאוטפיטרס
אורבן אאוטפיטרס

כאמור, רק לאחרונה קיבלה פוקס את הזכיינות הישראלית לרשת Foot Locker ואם התכניות אכן יתממשו והם יביאו גם את אורבן אאוטפיטרס ארצה – ניתן לשער כי זאת תהיה סיבה מאוד טובה לקסטרו, רנואר ודומותיהן להיכנס ללחץ אטומי.

סנדלי פונפונים כחולים של פרי פיפל
סנדלי פונפונים כחולים של פרי פיפל