טיים אאוט timeout

בניחוח צרפתי: בייגל חדש נפתח בעיר

| מאת: שירי כץ

"בייגל מרקט" שהגיע לאחרונה לתל אביב מצטרף לשורת עסקי מזון צרפתיים שכובשים את העיר באלגנטיות

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/12/sizes/1.jpg_h_wo_680_382.jpg
בייגל מרקט. צילום: זיו ממון

עסקי המזון של היזמים העולים מצרפת נפתחים בעיר באינטנסיביות. הפטסירי־ביסטרו לחם וחברים האלגנטי בבוגרשוב הצטרף ליוגורט קיטשן בשדרות רוטשילד, להמבורגר 26 המתוחכם, להמבורגרייה הכשרה Addict ועוד. לא בטוח שהצרפתים מביאים בשורה קולינרית חדשה, אבל הם משדרים בוודאות תועפות של שיק. בגלל זה שמחנו כל כך לגלות את בייגל מרקט שנפתח לאחרונה ממש בתוך פיגומי הרכבת הקלה ביהודה הלוי.

למרות השורשים הצרפתיים שלהם, בני הזוג זיתון מכינים פה מדי בוקר בצק ואופים בייגלס אמריקאים טריים. כשלקוחות מגיעים הם יכולים לבקש את הבייגל במילוי של מוצרלה, פסטו ועגבניות מיובשות (25 ש"ח), צ'דר וביצה עלומה, עגבניות ואבוקדו (26 ש"ח), גבינת ברי עם אגוזים, קונפי בצל, חמוציות וחסה (26 ש"ח), סלט עוף במיונז (26 ש"ח) וסלמון או כתף בקר (27 ש"ח).

בייגל מרקט. צילום: זיו ממון

בייגל מרקט. תועפות של שיק (צילום: זיו ממון)

עם מגש הבייגל מגיע גם סלט עדשים קטן, ויש גם קינוח של מוס שוקולד וכמובן קפה הפוך. המקום בוהק מלובן אריחים ומזמין להישאר ולשבת לאורך הבר, אך מובן שלנוכח השיפוצים ברחוב, עיקר העניין הוא בהזמנות למשרדי הסביבה. מדהים איך דווקא בייגל ולא קרואסון מייצג פה היטב את פריז.

בייגל מרקט

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0