טיים אאוט timeout

די לשחיתות: המבורגריה צרפתית חדשה תעשה לכם מהקציצה גורמה

| מאת: שירי כץ

כיאה לפרסטיז' הצרפתי, המבורגר הבית של ההמבורגרייה Addict יכלול כבד אווז. ויש גם עם גרסה כשרה לבייקון, צמחוני ועל בסיס עוף

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/08/sizes/IMGM1627h_wo_680_382.jpg
דברו אליו יפה. המבורגר של Addict (צילום: אנטולי מיכאלו)

אם לא הבחנתם, הצרפתים פיתחו פטיש להמבורגרים, בגרסה פחות מתועשת והרבה יותר מושחתת מהמקור האמריקאי. עם גל העלייה הצרפתי, גם ההמבורגרים הצרפתיים עולים לארץ. כבר פגשתם את הקציצה הצרפתית בהמבורגר 26 במקווה ישראל, שהדגים את משמעות הביטוי המבורגר גורמה, ומהשבוע הזה תוכלו לנעוץ בקציצה הצרפתית שיניים בדיינר Addict.

שני עולים מצרפת הקימו בנחלת בנימין מסעדה עם ספות של דיינר וכן כיסאות עץ ואפשרות ישיבה על הבר. בשם האמריקנה נתלו על הקירות לוחיות רישוי צבעוניות מכל המדינות שיש להן כוכב על הדגל של ארצות הברית. בתפריט 12 סוגים של המבורגר, שקודם כל חשוב לציין שהם כשרים וכרוכים בלחמנייה אוורירית ומתקתקה. שבעה מההמבורגרים מכילים בקר, אחד מכיל בקר ושומן כבש, שניים עשויים עוף ושניים צמחוניים.

הרטבים מוסיפים לכל המבורגר אופי שונה: המקסיקני מכיל גוואקמולי, והמבורגר הבית בא עם כבד אווז. עוד מכינים כאן המבורגר שאמור להיות הגרסה הכשרה לבייקון, עם פסטרמת הודו וביצת עין( 49־79 ש"ח להמבורגר וצ'יפס). יינות מקומיים יימכרו בעיקר לפי כוס (29 ש"ח), קוקטיילים או בירה מהחבית (18 ש"ח לשליש טובורג) מבטיחים שגם סתם ישיבה על הבר היא לגיטימית. לקינוח יגישו לכם בנופי פאי בננה או עוגת תפוחים.

לפרטים נוספים על Addict

 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0