הביאו את ה-Mood: הראפר איאן דיור בדרך להופעה בישראל

כמה קטן ככה גדול. איאן דיור (צילום: יחסי ציבור)
כמה קטן ככה גדול. איאן דיור (צילום: יחסי ציבור)

הנה משהו שלא קרה כאן יותר מדי זמן: ראפר לוהט שהוא כוכב עולה מגיע להופעה בישראל. זה יקרה בסוף פברואר ואתם תתחילו למלמל את הליריקס שלו כבר עכשיו ולגלגל את השם "איאן דיור" על הלשון כאילו הכרתם אותו לפני שזה נהיה מיינסטרים

1 בספטמבר 2021

הוא נחשב לאחד הראפרים העולים בשמי ההיפ-הופ, מהכישרונות הצעירים, המבטיחים והלוהטים ביותר בסצנה ועכשיו הוא גם בדרך לישראל: הראפר והזמר איאן דיור, אחד האחראים ללהיט הענק Mood, הכריז על הטור האירופאי שלו במהלכו יגיע להופעה בודדת גם בישראל. הטור יחל ב-22 בינואר בדאבלין, יעבור ב 23 ערים באירופה ויסתיים במועדון הבארבי כאן בתל אביב.

לטור האירופאי יוצא דיור אחרי השנה הגדולה ביותר בקריירה שלו עד כה, שכוללת את המקום הראשון במצעד הבילבורד עם הלהיט Mood, שנוצר כחלק משיתוף הפעולה שלו עם הראפר 24kgoldn (ונכתב על ידי הגיטריסט הישראלי עומר פדי). הוא שהה כ-33 שבועות רצוף בטופ 10 של המצעד, לא מעט הודות לפופלריות האדירה שהטראק זכה לה בטיקטוק.

דיור הוא אמנם שם טרי מאוד בעולם ההיפ-הופ (בן 22 בסך הכל), אך צבר רזומה מרשים הכולל מועמדות לפרסים יוקרתיים, שירים שתפסו את פסגת המצעדים ושיתופי פעולה יוצאי דופן עם ראפרים מובילים כמו CLEAN BANDIT ואחרים. בהודעה לתקשורת על סיבוב ההופעות הוא מציג שאיפות גדולות ומספר ש"אלבום מספר 1 בדרך, אני רוצה להיות האמן הגדול בעולם ואני מפוקס ואובססיבי כדי לעשות זאת".

מכירת הכרטיסים המוקדמת תפתח היום בכמות מוגבלת (כ-190 ש"ח לכרטיס) ומכירת כרטיסים הרגילה תפתח ב-3 בספטמבר (כ-220 ש"ח). כרטיסים באתר טיקטמאסטר או בטלפון *9964