פסטיבל אינטימדבר חוזר עם נצ'י נצ', טיפקס ודניאלה ספקטור

גם השנה ייערך הפסטיבל בימים החמימים של מאי ויימשך סוף שבוע שלם במצפה רמון. עוד בתפריט: טעימות מעולם התיאטרון והמחול, במה של פואטרי סלאם והופעות לכל המשפחה

נצ'י נצ' (צילום: ארתור לנדה)
נצ'י נצ' (צילום: ארתור לנדה)
25 במרץ 2019

אחרי ניסוי מוצלח בשנה שעברה, פסטיבל אינטימדבר יתקיים שוב בחודשים החמימים אחרי מסורת של שנים בקרירות המדבר. הוא יתקיים במאי במצפה רמון, שם יחכו לכם טיפקס, נצ'י נצ', שולי רנד, אפרת גוש, דניאלה ספקטור ועוד. חלק מההופעות יהיו פתוחות לקהל ללא תשלום.

הפסטיבל, שמתקיים השנה בפעם השביעית, יימשך סוף שבוע שלם ויספק גם טעימות מעולם התיאטרון, המחול והפואטרי סלאם. יהיו גם סדנאות אמן, שתוכנן טרם פורסם (בשנה שעברה היו סדנאות על פסנתר וחליל, ציור, קצב ותנועה ועוד).

דניאלה ספקטור (צילום: איליה מלניקוב)
דניאלה ספקטור (צילום: איליה מלניקוב)

עוד כתבות מעניינות:
ישראל צוללת בהימורים לאירוויזיון
פישי הגדול חוזר ומסביר למה צינזר את אחד מלהיטיו הגדולים
"המדע לא מבין כלום": ראיון עם הפסנתרן המהיר בעולם

נוסף לכל אלה, פסטיבל אינטימדבר מציע גם מופעים לכל המשפחה, בהם המופע המוזיקלי "ענן על מקל" בהשתתפות עידן אלתרמן/תומר שרון, ירדן בר כוכבא, טל בלכרוביץ' ודידי שחר. בפסטיבל יתקיים גם המופע "בוב קידס" – מחווה לבוב מארלי, מעין רגאיי לילדים המעביר גם את המסר של אהבה אחת וקבלת השונה.

פסטיבל אינטימדבר מתקיים ביוזמת המועצה האזורית מצפה רמון, תיירות הר נגב ובשיתוף מועדון הג'אז, מרכז התרבות האנגר "מעבר", מתנ"ס מצפה רמון ועוד.

פסטיבל אינטימדבר, חמישי עד שבת ( 23.5־25.5), מצפה רמון. מחירי הכרטיסים למופעים בתשלום: 60־20 שקל