אפקט הקופיקס מגיע גם למכוני הכושר

מכון הכושר החדש SpaceFIX מצניח את תעריפי המינוי לרצפה - מאה שקלים חדשים למינוי חודשי לחדר כושר משוכלל דלוקס. אתם עוד על הספה?

Spacefix
Spacefix
9 במרץ 2016

כבר הפנמנו שאפשר להתאמן גם בחוץ, ושלא חייבים לקרוע את הכיס כדי לקרוע את התחת. כפי שרשת קופיקס שברה את מחירון הקפה, כך ממשיכים מכוני הלואו קוסט לאיים לפוצץ את שריריהם המנופחים של מכוני העיר. רשת Profit עשתה זאת כבר קודם, כשחנכה לפני כשלושה חודשים סניף ראשון בעיר והציעה מינוי חודשי במחיר מאופק של 139 ש״ח. רשת Space הגדילה לעשות וכיווצה עוד יותר את המחיר, כשחנכה בחודש שעבר סניף ראשון מסוגו ברחוב יגאל אלון תחת השם SpaceFIX. השוס: מינוי חודשי במחיר של 99 ש״ח בלבד.

Spacefix
Spacefix

“אויש״, יאמרו החשדנים, “בוודאי אין בו כלום ושום דבר, אלא רק מכשירים אליפטיים מהימים שבהם גיל ססובר חרך את המסכים״. ובכן, הפעם טעיתם, נסיכות ונסיכים. המקום משתרע על פני שטח של 1,000 מ״ר, מצויד במכשירים חדשניים וכולל מתחמי משקולות וכוח, שקי אגרוף לניתוב הזעם אל אפיקים חיוביים ואף אימונים פונקציונליים. נוסף על כך, במקום אולם מרווח לאימוני TRX, פילאטיס וספינינג. זהו הסניף הראשון מבין סניפים נוספים שמתוכננים להיפתח בעיר, והוא מהווה את ההוכחה המוחצת לכך שאין הצדקה להיפרד מדי חודש מסכום של 250־300 ש"ח לטובת המכון השכונתי. נכון, יגאל אלון אינו אזור מרכזי, ודאי לא אזור פאנקי, ובכל זאת מדובר בבשורה צרכנית מרעישה עבור אלה שמעוניינים לשמור על הגזרה אך גם על הארנק.
spaceFIX יגאל אלון 76 , 99 ש"ח למינוי חודשי, לבירורים: 8979*