הברווז חזר: הסנדוויצ'ייה האהובה שוב איתנו

התגעגעתם לכריך הכרוב הסגול של ברווזי? סנדוויצ'יית הגורמה של השף רז רהב חוזרת במתכונת משלוחים

ברווזי של רז רהב. צילום: אנטולי מיכאלו
ברווזי של רז רהב. צילום: אנטולי מיכאלו
17 ביוני 2020

אם זה הולך ומגעגע כמו ברווז ומחזיק ביד סנדביץ', כנראה שזה ברווזי. הסדנביצ'יה האהובה של השף רז רהב שנסגרה לפני כשנה חוזרת בקונספט מחתרתי – משלוחים בשעות ספציפיות היישר ממטבח מסעדת OCD ביפו.

קומבינציות מתוחכמות, שיטות בישול מורכבות וחומרי גלם מתוצרת בית שאיפיינו את הסנדוויצ'ייה בגלגולה הקודם הועתקו לפורמט החדש כתפריט של שלושת כריכי הדגל: כריך כרוב סגול עם סחוג חמאה חומה, צ'אטני אגסים, גבינת עיזים צעירה ועלי רוקט בלחם מחמצת דגנים; כריך מאק אנד ציז' צמחוני/בשרי עם סחוג חמאה חומה, ציז' סוס, חלפיניו כבוש ובשר ברווז מפורק באופציה הבשרית בלחם פן דה מי; וכריך עוף ותירס – סלט קולסאו עם תירס, שמיר ועוף מפורק, חרדל, איולי שום בלחם מחמצת דגנים. מחיר: 40 ש"ח. כקינוח לכריכים ניתן להזמין 3 יחידות בראוניז שוקולד עשיר עם נגיעות כמון; 3 עוגיות שוקולד צ'יפס וחמאה חומה ו־4 פחזניות תירס ממולאות בקרם תירס מתוק ופופקורן (20 ש"ח כל קינוח).

סנדוויץ' עם חוצפה ישראלית, ברווזי. צילום: אנטולי מיכאלו
סנדוויץ' עם חוצפה ישראלית, ברווזי. צילום: אנטולי מיכאלו

סנדוויצ'יית ברווזי שפעלה ברחוב טשרניחובסקי שילבה בין אוכל רחוב טרנדי למטבח המורכב של רהב. לקוחות שלא הצליחו להגיע למסעדת OCD בגלל רשימת המתנה ארוכה (18 איש בכל סרוויס בלבד), מחיר או כל סיבה אחרת מצאו בברווזי את אותו תחכום בתמחור נגיש יותר. ההפעלה המחודשת של תפריט הכריכים מגיעה במקביל למעדניית Tweezers שנפתחה בתקופת הקורונה ומציעה רטבים, חמאה חומה ועוד מוצרים מתוצרת מהמסעדה.
הזמנת כריכים באפליקציית WOLT בימי שני־שישי בשעות 12:00-16:00 או עד גמר המלאי