גלובוס הזהב 2019: "רפסודיה בוהמית" בטופ, שלוש זכיות לנטפליקס

בניגוד לתחזיות, "כוכב נולד" הסתפקה בפרס השיר המקורי הטוב ביותר בלבד. "רומא" הוא הסרט הזר הטוב ביותר ואת קטגוריית הסדרות קטפו "האמריקאים" ו"שיטת קומינסקי". כל הזוכות והזוכים בגלובוס הזהב 2019

ראמי מאלק בין חברי קווין, בריאן מיי ורוג'ר טיילור, בטקס גלובוס הזהב אמש (צילום: Getty Images)
ראמי מאלק בין חברי קווין, בריאן מיי ורוג'ר טיילור, בטקס גלובוס הזהב אמש (צילום: Getty Images)
7 בינואר 2019

טקס גלובוס הזהב ה-76 התקיים הלילה (שני) בבוורלי הילס שבקליפורניה והכתיר את המוזהבים החדשים, שדרכם הפוטנציאלית אל האוסקר נעשתה מעט קלה יותר. את הערב הנחו אנדי סמברג וסנדרה או.

הזוכה בקטגוריה הנחשקת ביותר הוא "רפסודיה בוהמית" של בריאן סינגר, שקטף את פרס סרט הדרמה הטוב ביותר והשחקן הראשי הטוב ביותר, הודות לראמי מאלק ופלטת השיניים. "רומא" זכה בקטגוריית הסרט הזר ואלפונסו קוארון חזר הביתה עם פסלון הבמאי הטוב. הוא כבר יכול לתכנן מה ילבש לאוסקר שרבים מנבאים לו, שם יוכל להתחרות בקטגוריה המרכזית לצד שאר הילדים הגדולים.

"כוכב נולד" אמנם הוביל במספר המועמדויות, אך בניגוד לתחזיות קטפו יוצריו רק את פרס השיר הטוב (רוצים לנחש איזה?). הסרט הקומי הטוב ביותר הוא "ספר ירוק", הסדרה הטובה היא "האמריקאים", רייצ'ל ברוסנהאן קטפה את פרס השחקנית הטובה בקומדיה עם "גברת מייזל המופלאה", שפינתה את הספוט לסדרה הקומית הטובה ביותר – "שיטת קומינסקי".

נטפליקס, שהשחילה שלוש זכיות (עם "רומא", "שומר הראש" ו"שיטת קומינסקי"), עשתה את המהלך המתבקש וצייצה את הדבר הבא. הנה רשימת הזוכים המלאה בטקס גלובוס הזהב 2019.

קולנוע

סרט הדרמה הטוב

הזוכה: "רפסודיה בוהמית"

מועמדים:
"כוכב נולד"
"If Beale Street Could Talk"
"פנתר שחור"
"שחור על לבן"

הסרט הקומי/מיוזיקל הטוב

הזוכה: "ספר ירוק"

מועמדים:
"עשיר בהפתעה"
"The Favourite"
"מרי פופינס חוזרת"
"Vice"

שחקנית ראשית בדרמה

הזוכה: גלן קלוז ("האישה")

מועמדות:
ליידי גאגא ("כוכב נולד")
ניקול קידמן ("Destroyer")
מליסה מקארתני ("Can You Ever Forgive Me?")
רוזמונד פייק ("A Private War")

שחקן ראשי בדרמה

הזוכה: ראמי מאלק ("רפסודיה בוהמית")

מועמדים:
בראדלי קופר ("כוכב נולד")
ג'ון דייויד וושינגטון ("שחור על לבן")
וויליאם דפו ("At Eternity’s Gate")
לוקס הדג'ס ("ילד מחוק")

שחקנית ראשית בסרט קומי/מיוזיקל

הזוכה: אוליביה קולמן ("The Favourite")

מועמדות:
אמילי בלאנט ("מרי פופינס חוזרת")
אלסי פישר ("Eighth Grade")
שרליז ת'רון ("ואז הגיעה טלי")
קונסטנס וו("עשיר בהפתעה"

שחקן ראשי בסרט קומי/מיוזיקל

הזוכה: כריסטיאן בייל ("סגן הנשיא")

מועמדים:
לין מנואל מירנדה ("מרי פופינס חוזרת")
ויגו מורטנסן ("ספר ירוק")
רוברט רדפורד ("הג'נטלמן והאקדח")
ג'ון סי. ריילי ("סטן ואולי")

שחקנית המשנה הטובה

הזוכה: רג'ינה קינג ("If Beale Street Could Talk")

מועמדות:
איימי אדמס ("סגן הנשיא")
קלייר פוי ("האדם הראשון")
אמה סטון ("The Favourite")
רייצ'ל וייס ("The Favourite")

שחקן המשנה הטוב

הזוכה: מהרשלה עלי ("ספר ירוק")

מועמדים:
טימותי שאלאמיי ("ילד יפה")
אדם דרייבר ("שחור על לבן")
ריצ'רד אי. גרנט ("Can You Ever Forgive Me?")
סם רוקוול ("סגן הנשיא")

הבמאי הטוב

הזוכה: אלפונסו קוארון ("רומא")

מועמדים:
בראדלי קופר ("כוכב נולד")
פיטר פארלי ("ספר ירוק")
ספייק לי ("שחור על לבן")
אדם מקיי ("Vice")

התסריט הטוב

הזוכה: ניק וללונגה, בריאן קארי ופיטר פארלי ("ספר ירוק")

מועמדים:
אדם מק'קי ("סגן הנשיא")
אלפונסו קוארון ("רומא")
דבורה דייוויס וטוני מק'נמרה ("The Favourite")
בארי ג'נקינס ("If Beale Street Could Talk")

סרט האנימציה הטוב

הזוכה: "ספיידרמן: ממד העכביש"

מועמדים:
"משפחת סופר על 2"
"אי הכלבים"
"מיראי"
"ראלף שובר את האינטרנט"

הסרט הזר הטוב

הזוכה: "רומא" (מקסיקו)

מועמדים:
"המשפחה שלי" (יפן)
"כפר נחום" (לבנון)
“Girl” (בלגיה)
"יצירה ללא מחבר" (גרמניה)

השיר המקורי הטוב ביותר

הזוכה: “Shallow” ("כוכב נולד")

מועמדים:
"All the Stars" ("פנתר שחור)
"Requiem For A Private War"י("A Private War”)
"Revelation" ("ילד מחוק")
“Girl in the Movies” ("גדולה מהחיים")

סדרות

סדרת הדרמה הטובה

הזוכה: "האמריקאים"

מועמדות:
"שומר ראש"
"Homecoming"
"להרוג את איב"
"פוזה"

הסדרה הקומית/מיוזיקל הטובה

הזוכה: "שיטת קומינסקי"

מועמדות:
"בארי"
"המקום הטוב"
"קידינג"
"גברת מייזל המופלאה"

המיני סדרה הטובה

הזוכה: "הרצח של ורסצ'ה: סיפור פשע אמריקאי"

מועמדות:
"שערוריה אנגלית למדי"
"חפצים חדים"
"The Alienist"
"Escape at Dannemora"

השחקנית הטובה בסדרת דרמה

הזוכה: סנדרה או ("להרוג את איב"). בתמונה: ההורים שלה ועקיצה מושלמת של נטפליקס לליידי גאגא

מועמדות:
קטרינה באלף ("זרה")
אליזבת מוס ("סיפורה של שפחה")
ג'וליה רוברטס ("Homecoming")
קרי ראסל ("האמריקאים")

השחקן הטוב בסדרת דרמה

הזוכה: ריצ'ארד מאדן ("שומר ראש")

מועמדים:
ג'ייסון בייטמן ("אוזארק")
סטפן ג'יימס ("Homecoming")
בילי פורטר ("פוזה")
מת'יו ריס ("האמריקאים")

השחקנית בטובה בסדרה קומית/מיוזיקל

הזוכה: רייצ'ל ברוסנהאן ("גברת מייזל המופלאה")

מועמדות:
קריסטן בל ("המקום הטוב")
קנדיס ברגן ("מרפי בראון")
אליסון ברי ("GLOW")
דברה מסינג ("וויל וגרייס")

https://www.instagram.com/p/BsT5BsYFfW9/

השחקן הטוב בסדרה קומית/מיוזיקל

הזוכה: מייקל דאגלס ("שיטת קומינסקי")

מועמדים:
סשה ברון כהן ("מי זאת אמריקה?")
ג'ים קארי ("קידינג")
דונלד גלובר ("אטלנטה")
ביל היידר ("בארי")

שחקנית המשנה הטובה

הזוכה: פטרישיה קלארקסון ("חפצים חדים")

מועמדות:
פנלופה קרוז ("הרצח של ורסאצ'ה")
איבון סטרהובסקי ("סיפורה של שפחה")
טנדי ניוטון ("ווסטוורלד")
אלכס בורססטיין ("גברת מייזל המופלאה")

שחקן המשנה הטוב

הזוכה: בן וישו ("סקנדל אנגלי מאד")

מועמדים:
אדגר רמירז ("הרצח של ורסאצ'ה")
הנרי ווינקלר ("בארי")
אלן ארקין ("שיטת קומינסקי")
קיראן קולקין ("Succession")

מחפשים סדרה חדשה? בואו לדבר על זה בקבוצת הטלוויזיה של Time Out,"מה רואים היום?"

רוצים להתעדכן ראשונים בכל מה שחם בתל אביב? הורידו את האפליקציה שלנו!
להורדה לאייפון | להורדה לאנדרואיד