הדושית הגנרית: קווים לדמותה

כולנו מכירות דושים: גברים שהתנשאו עלינו, דרכו עלינו ולבסוף גם שברו לנו את הלב. אבל למה אף אחד לא מדבר על דושיות? תפסנו לשיחה כמה גברים שנכוו מהן אנושות

עוגת זין. יעל סגרסקי
עוגת זין. יעל סגרסקי
12 בספטמבר 2017

מהיום, במקום ביצ'- אמרו דושית. למה? כי הן מתנהגות בדיוק כמו הדושים הגברים. כלומר, בדיוק כמוהם רק הרבה, הרבה יותר גרוע. בזמן שהביצ'ית היא פשוט רעה, הדושית תתייחס אליך כמו מישהו שלא שווה בכלל להיות רעים אליו. היא לא עושה לך דווקא, זה פשוט שהרגשות שלך הן הדבר האחרון שמעניין אותה. אספנו חמישה סיפורים אמיתיים של נפגעי דושיות, שיבהירו טוב מאוד מאיזה טיפוס כדאי לכם לברוח. ואם זה לא מספיק ברור, אז יש גם כמה קומיקסים שצויירו בהשראתם.

לכתבות קודמות:
הדוש הגנרי: קווים לדמותו
עדויות מצמררות מהטינדר

הסיפור של מ': המחמירה במיטה

"יצאתי עם מישהי שהיחסים המיניים שלי איתה היו קצת מוזרים. פעם אחת כששכבנו, הבאתי לה ביד וגמרתי מזה. באותו רגע חשבתי שזה יהיה חמוד בעיניה, אבל היא בתגובה פשוט התפוצצה מצחוק, קמה והלכה.

"בפעם אחרת ששכבנו, גילינו באמצע שאין עליי קונדום. התחלנו לחפש בכל החדר ולא מצאנו אותו, אז הבנו שהוא נשאר בתוכה. באותו הרגע היא התחילה לצרוח אליי 'אני ארצח אותך, אתה משוגע'. לא הבנתי איך אני אשם בזה.

"בסופו של דבר נפרדתי ממנה כי לא יכולתי יותר. אגב, הסיפור בינינו התחיל בזה שבאתי לנשק אותה והיא אמרה לי, 'אתה בסדר, אבל יש מישהו שגורם לי להחסיר פעימה'".

הסיפור של ז': האקסית שעברה לגור מעבר לפינה

"היינו ביחד שבע שנים. אחרי שהיא זרקה אותי, היא עברה לגור במרחק חמישה מטרים ממני, ממש מעל בית הקפה בו אני נפגש עם לקוחות. פגשתי אותה כמה פעמים במקריות ובפעם האחרונה שזה קרה, ראיתי אותה עם בחור. הם טיילו עם הכלבה שהייתה שלנו. לא מזמן יצרתי איתה קשר כדי לדבר, לעשות איזשהו קלוז'ר. היא דחתה את הרעיון ואמרה שלא מתאים לה".

שכנים. איור: יעל סגרסקי
שכנים. איור: יעל סגרסקי

 

הסיפור של י': הנעלמת

"זו מישהי שהייתה לי איתה מערכת יחסים של שנה. יום אחד היא אמרה לי בלי שום הקדמה, 'אנחנו צריכים לדבר'. ניסיתי לתפוס אותה כל היום והיא לא ענתה. בערב היא התקשרה אליי לומר שאנחנו לא יכולים יותר להיות ביחד. כששאלתי למה, היא התחילה לצעוק עליי שיש אנשים שסובלים יותר ממני, שאני סתם ילד מפונק ושהיא בדיכאון. אמרתי לה, 'אפשר לפחות להיפגש שניפרד כמו בני אדם?'

"כשנפגשנו, לא יכולתי לעצור את עצמי ובכיתי. היא בתגובה אמרה 'אם אתה צריך משהו, אני פה'. עניתי שאשמח, כי קשה לי לחשוב עליה מחוץ לחיים שלי. מאותו יום היא נעלמה ולא ענתה לשום הודעה ששלחתי לה, עד שלבסוף ויתרתי. אחרי חודש היא התקשרה אליי לומר שאני מטרידן ודרשה שאעזוב אותה בשקט. בדיעבד, גיליתי שהיא נכנסה לזוגיות עם הבוס הנשוי שלה. אנחנו לא בקשר יותר, אבל לפני כמה זמן תחת השפעת אמ.די שלחתי לה 'אני סולח לך'. לא ענתה".

מייל אהבה. איור: יעל סגרסקי
מייל אהבה. איור: יעל סגרסקי

 

הסיפור של ת': זאת עם החבר

"זאת הייתה בחורה שרציתי שנים והיא ידעה את זה, אבל היה לה חבר. יום בהיר אחד, בתקופה שבה החבר שלה עבר לגור בחו"ל, היא התחילה להביע בי עניין מטורף, שלחה אינסוף הודעות ובקשה שניפגש לקפה. התקשרתי אליה ותוך כדי השיחה, הזכרתי לה כמה פעמים את עניין החבר שלה, כדי להבין איפה אני עומד. ערב אחד, היא אמרה לי שאין לה כוח לנסוע הביתה ושהיא רוצה לקפוץ אלי לנוח ולאכול. זה היה הגיוני, כי היא גרה רחוק".

"אחרי שסיימה לאכול, היא אמרה שהיא עייפה ושהיא רוצה להישאר לישון. אמרתי לה שזה לא מתאים לי רגשית, כי יש לה חבר ויותר מזה, היא אמורה הייתה לטוס אליו שלושה ימים לאחר מכן. הבחורה ביקשה לישון על הספה. הסברתי לה שזה לא מתאים ושזה יפריע לשותף שלי. אז היא אמרה, 'טוב, אני אשן איתך'. לא יכולתי לסרב לה.

"אחרי לילה מופלא, היא אמרה לי שתמיד רצתה אותי ושהיא מתכוונת לבטל את כרטיס הטיסה שלה. היו לנו יומיים מדהימים של זוגיות פורחת, כולל שליחת תמונות של אחיינים. בסוף היומיים האלה היא הודיעה לי שבכל זאת תטוס. 'אני כנראה אפרד ממנו שם', היא אמרה, 'אבל בוא נסכם שבשבועיים הקרובים לא נדבר'. כעבור שבועיים שבהם לא ישנתי, היא חזרה לארץ והציעה שניפגש בים. זה היה שבועות, ואני כמיטב המסורת הכנתי עוגת גבינה. ישבנו בים שעות והיא סיפרה סיפורים. בסוף שאלתי אותה, 'איך היה בפרידה?'. 'לא נפרדנו', היא ענתה. 'הבנתי שאני אוהבת אותו ואנחנו ממשיכים'. באותו רגע איחלתי לה חג שבועות שמח והשארתי אותה עם העוגה. שתיחנק".

עוגת זין. איור: יעל סגרסקי
עוגת זין. איור: יעל סגרסקי

 

הסיפור של ד': חסרת הטאקט

"יצאתי עם מישהי שהייתה גדולה ממני באיזה עשר שנים והייתה אוספת אותי תמיד עם הרכב מהבית של ההורים כמו דודה שלי. היינו יושבים על ספסלים בגבעתיים והולכים לריקודים סאלוניים. זה התחיל כשפגשתי אותה באיזו סדנת 'גלה את עצמך דרך מנדלות', שם התחברנו מתוקף זה שהיינו הכי צעירים בנוף. המשכנו לכמה דייטים, שבמהלכם היא העליבה אותי בלי סוף, אבל גם בלי להתכוון לזה, יאמר לזכותה. בדייט האחרון היא שאלה אותי, 'תגיד, זה שאתה לא משתמש בדיאודורנט, זה בקטע היפי'? שם זה נגמר. יש לציין שהשתמשתי בדיאודורנט".

[interaction id="59b7eaf823adc400011ef01c"]