טיים אאוט timeout

החולצות הרקומות של נטלי סבן הן ההיפך מאופנה מהירה

| מאת: מערכת Time Out

נטלי סבן הבינה כבר לקראת סיום לימודיה בשנקר שהסיכוי שלה למצוא עבודה נורמלית בתחום הוא אפסי, אז היא המציאה לעצמה עיסוק שהוא גם ריפוי

ההיפך מאופנה מהירה. חולצה של נטלי סבן

מה הדבר הכי רחוק מרשתות אופנה מהירה שאפשר להעלות על הדעת? קפיברה. הדבר השני הכי רחוק הוא רקמה ידנית שנעשית בתהליך מסורתי וממושך. למזלנו הטוב, בימינו כבר אין צורך להרחיק לכת עד לסדנאות היזע של בנגלדש כדי להשיג טי שירט או סווטשירט רקומים, מספיק להיכנס לאינסטגרם ולחפש את ME־LILLY (או להיכנס ל־Etsy ולמצוא אותה שם) ואת הפריטים הרקומים המושלמים שנטלי סבן יוצרת בסטודיו שלה (טווח מחירים: 200-450 ש"ח).

חולצה של נטלי סבן

חולצה של נטלי סבן

הדימויים שסבן בוחרת לרקום על גבי חולצות בדרך כלל קשורים לנשיות ופמיניזם, אבל לא רק. בין היתר ניתן למצוא על החולצות דרך החישוק שלה נעלי עקב, לבבות, פרסות, ציפורים וגם עיטורים טיפוגרפיים שיכולים לכלול משפטי העצמה (לא מאוסים, לא לדאוג) או חזרות של מלים כגון She בשלל צבעים ומרקמים. "אני רוקמת בעבודת יד צורות ומוטיבים שקשורים לעולם הפנימי שלי", מסבירה סבן. "מבחינתי המותג שלי ואני קשורים זה בזה וככל שאני גדלה ומתפתחת, כך גם המותג שלי".

חולצה של נטלי סבן

לדברי סבן, העניין שלה ברקמה התחיל מיד לאחר סיום הלימודים. "כבר לקראת סיום הלימודים בשנקר התחלתי להבין שהסיכוי שלי למצוא בסופם עבודה בתחום שמעניינת ומפרה אותי יצירתית, שאוכל גם להתפרנס ממנה בכבוד, די נמוך. אז אזרתי אומץ והמצאתי לעצמי את מקום העבודה המושלם – הסטודיו שלי שבו אני רוקמת". וואלה פטנט.

חולצה של נטלי סבן

 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0