אייר פראנס משיקה חברת טיסה חדשה המיועדת למילניאלס והיפסטרים למיניהם

חברת הבת של אייר פראנס פונה לדור ה-Y עם פינוקים מפתים כמו סלט קינואה, מיצים אורגניים, חיבורי USB וסרטים בתלת מימד. כל הסחים יבואו?

היפסטרית מרוגשת מול לוח טיסות. צילום: שאטרסטוק
היפסטרית מרוגשת מול לוח טיסות. צילום: שאטרסטוק
30 בנובמבר 2017

חברת התעופה הצרפתית אייר פראנס הכריזה על חברת בת בשם Joon שתפנה לקהל המילניאלי ולאוכלוסיות היפסטריות נוספות שיהיו מעוניינות בחווית דור Y מעל לעננים. החברה תיכנס לפעילות ב-1 בדצמבר ומה שידוע עליה בינתיים זה שהדיילים הולכים ללבוש חולצות פסים תכולים וסניקרס לבנות. על המטוס תוכלו לרכוש מיץ באובאב אורגני וסלטי קינואה למיניהם.

יכול לעניין אתכם:

מלונות שווים בברלין
מלונות מפנקים בניו יורק
מלונות בוטיק בתל אביב

היפסטרית בדרך לנתב"ג. צילום: שאטרסטוק
היפסטרית בדרך לנתב"ג. צילום: שאטרסטוק

עוד הפתעות מרנינות: כל מושב מצויד בחיבור USB כדי שתוכלו להטעין את כל המכשירים שלכם ואף לצפות בתכנים שונים בשירות סטרימינג חינמי, כולל גישה לתכנים של מותגים כמו Vice TV והערוץ של רד בול. יושבי מחלקת העסקים יוכלו גם לצפות בסרטי תלת מימד עם המשקפיים המיוחדות שיספק להם צוות המטוס.

אייר פארנס המקורית, עוד מלפני שהיא נהייתה מגניבה. צילום: שאטרסטוק
אייר פארנס המקורית, עוד מלפני שהיא נהייתה מגניבה. צילום: שאטרסטוק

"הפלטפורמה של Joon מאפשרת לנו להתנסות בדברים חדשים שאנו יכולים להציע לקהל לקוחותינו", אמר מנכ"ל אייר פראנס פרנק טרנר. "אם הם יתבררו כהצלחה ונרגיש שאפשר להחיל אותם גם על אייר פראנס, נעשה זאת". אפשר להניח כי טרנר אומר את הדברים על רקע הקשיים של חברת האם לשגשג בעולם התעופה שהפך להיות תחרותי – וכנראה שצפויים קיצוצים באייר פראנס בעקבות כך.

כל הסחים יבואו? צילום: שאטרסטוק
כל הסחים יבואו? צילום: שאטרסטוק

כך או כך, הטיסות הראשונות שתפעיל החברה בשנה הקרובה יהיו לברלין, ברצלונה וליסבון, כאשר מחיר כרטיס טיסה בכיוון אחד מפריז לליסבון בחודש ינואר למשל יעלה 50 יורו, מחיר גבוה יותר ממחיר טיסה דומה בחברת איזי ג'ט – ככל הנראה מתוך כוונה למתג את החברה כמיוחדת ושונה מכל השאר, קרי חברות תעופה שעדיין מכריחות את הדיילות שלהן לנעול עקבים. איזה סחיות.