אסקפיזם עכשיו: הבר היפה בעיר שוב פתוח

הלייבררי בר במלון דה נורמן, שנסגר באמצע מרץ, פותח את הדלתות כחלק מתהליך פתיחה הדרגתי של המלון מחדש. שוב אפשר ללגום את הדריי מרטיני הטוב בעיר

לייבררי בר. צילום: אנטולי מיכאלו
לייבררי בר. צילום: אנטולי מיכאלו
28 באוגוסט 2020

חמישה חודשים וחצי עברו מאז נסגרו דלתות מלון דה נורמן ברחוב נחמני. מאז הסגירה הכוללת של המסעדות והברים ב15 במרץ, נותרו מסעדות המלון – אלנה ודיינינגס והבר בקומת הלובי סגורים.

מרבית עובדי המלון הוצאו לחל״ת עם תאריך חזרה לא ידוע, והסוויטות היפהפיות, החצר הפורחת והבריכה על גג המלון נותרו שוממות לאורך כל התקופה. באין אורחים, נוצל הזמן לשיפוץ יסודי ותחזוקה.

 

השבוע נפתח שוב הלייבררי כצעד ראשון בחזרה הדרגתית של המלון לפעילות. הבר המרהיב מצוחצח והדריי מרטיני הטוב בעיר שוב נמזג אל הכוסות.

״התגעגענו מאוד״, אומר ירון ליברמן, מנכ״ל המלון. ״קשה לראות את הסוויטות ריקות. אני עובר בין החדרים ופותח מים בברזים כדי להזרים אותם. זה מקום שבנוי לזה שאנשים יתארחו בו״.

 

את החזרה לפעילות הוא מתכנן לעשות באופן זהיר והדרגתי: ״בשלב הראשון אנחנו פותחים את הלייבררי מדי שבוע מרביעי עד שבת. בשבוע הבא נפתח את הספא על הגג ואת הבריכה. לאט לאט נחזיר לפעילות את אלנה ודיינינגס וחלק מהסוויטות, לאורחים קבועים שלנו שמכירים אותנו ורוצים לבוא. אני מקווה שהכל ילך חלק ונוכל להשמיך ולפתוח את המקום ולחזור לפעילות״.

ימי ושעות הפתיחה של הלייבררי כעת: רביעי-מוצ״ש, 01:00-17:00.

לייבררי בר