המלצה אחת בלילה: לסביות בנטפליקס עושות לנו פיל גוד

"מיי וג'ורג'" (צילום: נטפליקס)
"מיי וג'ורג'" (צילום: נטפליקס)

קומדיית הפיל-גוד הלהט"בית "מיי וג'ורג'" חזרה לעונה שנייה בצ'אנל 4 ונטפליקס והצדיקה את הדירוג המטורף שקיבלה ברוטן טומייטוס. הסדרה הנכונה לסופ"ש הגאווה בעידן של מיניות פלואידית

לא ברור למה התעקשו בנטפליקס ישראל לתרגם את הסדרה הזאת ל"מיי וג'ורג'" בזמן שהיא כל כך צריכה להישאר "Feel Good", פשוט בגלל שבדרכה המשונה והדי מחרמנת היא סדרת פיל גוד די מושלמת בז'אנר הרום-קום הלהט"בי.

כבר בעונתה הראשונה היה ברור ש"מיי וג'ורג'" היא עוד סדרה נהדרת של צ'אנל 4, והיא השתלבה בקלילות בכל רשימות הסדרות החדשות הכי טובות של 2020 וגם בזו שלנו. התלהבנו במיוחד מהיכולת שלה להפגין כנות ש"דרמות קומיות רבות מנסות להציג ובדרך כלל נכשלות בה", כמו גם מתפקיד המשנה המעולה של ליסה קודרו. כל זה נכון גם בעונה השנייה.

אבל הסדרה שייצרה מיי מרטין, שגם מככבת בה בתפקיד עצמה, היא בעיקר מבט פנים-להט"בי אמיץ על זוגיות בעידן של מיניות פלואידית, וזה כבר הופך אותה לסדרה חשובה של ממש. העובדה שלא תשוב לעונה שלישית הופכת אותה כבר לאירוע.

כך או כך, עם תחילתו של סופ"ש מצעד הגאווה, ספק אם יש סדרות להט"ביות טובות יותר לחגוג איתן. ברוטן טומייטוס העונה הראשונה קיבלה דירוג 100 אחוז נדיר בשקלול 41 מבקרים ועונתה השנייה שומרת על הדירוג הזה עם 19 מבקרים. שזה טוב אם אתן מחפשות תירוץ לראות אותה, וזה שהיא מצחיקה וקסומה לא מספיק לכן.