אנחנו. חוזרות. לרקוד!!! הנה המסיבות הכי שוות בסופ"ש

קשה לנו לנשום מרוב התרגשות, אבל ננסה: המסיבות חוזרות עם מבחר מצומצם אך איכותי - וייבים של השקה בארט קלאב ושל הברגהיין בלוקיישן סודי בדרום העיר

ביטפוט. ינגן לנו. צילום: קורין סוויד
ביטפוט. ינגן לנו. צילום: קורין סוויד

אחרי שנה של האנגים ביתיים, פסטיבלים בבלפור ומסיבות מחתרתיות – בשעה טובה חוזרות המסיבות. בסופי השבוע האחרונים, מורגש שינוי משמעותי בעיר, כזה שמוכיח שאולי אפשר לכבות אותנו, אבל נוט פור לונג. אז נכון, השבוע כבר ״מותר״ מסיבות, אבל, למי שהתרגל (ואפילו נהנה להרים בשושו), יש לנו חדשות טובות: לפחות בתקופה הקרובה נראה שנישאר עם אווירה של אקסקלוסיביות במקומות מסוימים – וסודיות שמשאירה קמצוץ של ריגוש אצל חלקינו.

מקומות רבים נפתחו מחדש, חלקם באופן רשמי וחלקם פחות, והאנשים שעומדים מאחורי האיוונטים משתדלים ליצור לנו מרחב בטוח לפרוק את האנרגיות שצברנו בבית. למען האמת, לא בכל מקום בודקים תו ירוק ובשביל לחוות התקהלות אינטנסיבית, אפילו לא צריך להיכנס לרחבה – מספיק לעמוד בתור הצפוף בכניסה לקלאב.

מסיבה בארט קלאב לפני הקורונה
מסיבה בארט קלאב לפני הקורונה

אבל נשים בצד לרגע את החמיצות. זה נחמד לנו מאוד שחיי הלילה חוזרים וזה מלווה בתחושה של סולידריות, שילוב בין קהילות, גילאים נטיות מיניות כשלכולנו מטרה אחת קדושה – לרקוד ולבלות. אז הנה כמה דברים שקורים פה בסוף השבוע, רק תזכרו שאם חיי הלילה חוזרים – גם תאי השירותים ויש עוד דברים שצריך להיזהר מהם מלבד נגיף הקורונה, אז רפדו את האסלה טוב-טוב, אה?

ספייס אקו

הפקה חדשה מגיעה לעיר והרי לכם מידע מעומעם מטעמי מסתוריות על האיוונט הראשון שלה. המפיקים לי אוסי (אוסקה) ורם וייס מתרגשים ומדגישים כי האירוע מצומצם ופועל באופן חוקי, וכמו כל דבר טוב בעיר הזאת, צריך להכיר את האנשים הנכונים בשביל לשמוע על זה. מה בכל זאת גילינו עבורכם?
מתי: חמישי (25.3)
איפה: הלוקיישן בדרום העיר וכולל חצר ושתי רחבות פנימיות.
וייב: הכלאה של ליין הפאג והתלתליסטים ובכלל, מדובר באירוע גדול ומושקע שמחזיר את טהרת הקלאב. (ינגנו: דוד אלימלך, אולסוונגר, שי לרנר, נתי, אוסקה, גילי אליאש).

כניסה: 120 שקלת ונשארו כרטיסים אחרונים בהחלט בגלל המתווה.

לא יתאפשר לכם להגיע הפעם? חבל, אבל לא נורא, כי אוסקה מבטיחה שזו רק ההתחלה. האירוע הקרוב ישלב דיג׳יים מקומיים עם רקורד מרשים וניסיון ברחבות ביג כמו הבלוק והברגהיין.

דוד אלימלך. צילום: lukas viar
דוד אלימלך. צילום: lukas viar

ארט קלאב

לייבל חדש ושמו New Day Everyday, מאגד כמה שמות מוכרים וטובים כמו ניב אסט ואליעזר למסיבת ריליס במועדון הארט קלאב.
מתי: חמישי, כמובן. אל תפספסו את הסט, שכנראה יהיה שיא הלילה בין 3:30-5:30 של אודי נאור (א.ק.א ביטפוט) ונרקיס טפלר.
איפה: קיבוץ גלויות 45.
וייב: בין השקה לרייב.
כניסה: 65 ש״ח ואם אתם מתכננים להגיע, תרכשו כרטיס מראש.

קוק שוק

כידוע, חיי הלילה כבר מזמן לא מתקיימים רק בלילה. לפעמים שיא המסיבה הוא דווקא באפטר אחרי הזריחה או במסיבת צהריים, כמיטב המסורת של ליין הקוק שוק. והנה, המסיבה ראשונה לסבב החדש שמסמלת את החזרה לרחבה מתקיימת הסופ"ש. ותודה לאלוהי הקוק והשוק.
איפה: בקפה אדמונד, לוקיישן כיפי שעוד לא נוסה על ידי הליינאפ הקטלני של הקוק שוק.
מתי: פוסט גפילטע, ביום ראשון (28.3), אלנבי 97.
וייב: טכנו פיבר וסטרייט פריינדלי.
כניסה: 50 שקלים ממיטב כספכם והחצר לא גדולה אז כדי להבטיח את מקומכם, עליכם לדאוג לכרטיס מראש כי הכניסה תהיה מוגבלת יותר מהרגיל.

קוק שוק. צילום: גוני ריסקין
קוק שוק. צילום: גוני ריסקין

היפ הופ להמונים

לחובבי ההיפ הופ, נו אופנס, קצת יותר קל למצוא מסיבה כי יש כמה מקומות קבועים שכבר השבוע פועלים כרגיל ומארחים על העמדה דיג׳יים שיודעים להרכיב, מתוך שינה, פלייליסט שמשלב את להיטי שנות ה-2000 וטראש טהור וכיפי.
איפה: דרמה, למשל (נחלת בנימין 52).
מתי: חמישי, אולנייטר עם טובה סוויד.

מבחר תחנות אפשריות בדרך

לתדלוק לפני המסיבה, אתם יכולים להישאר באווירת השלוש במאה במנו וינו ולהזמין אנשים להחריב לכם את הבית, או, להבין שנגמר הסגר ולקפוץ למתיחות גוף במקום שיש בו דיג׳יי ששם טיונים שמכניסים אותנו למוד רחבה.
איפה: קליפורניה, קיי, ספוטניק.
מתי: אם זה לא היה ברור עד עכשיו, אז נראה שאין עניין בערב ליל הסדר אבל בשאר הימים, וואלה לא חסר.
המלצה: אורון קיי בהולי (הר סיני 1), בחמישי.

מחוץ לקליפורניה. צילום: דין אהרוני רולנד
מחוץ לקליפורניה. צילום: דין אהרוני רולנד

תדר

קשה שלא לציין את מתחם בית רומנו והתדר או לפספס את הפוסטים בפייסבוק שלהם, שכבר מזמן קיבלו נימה קלה של פסימיות ותסכול, לאחר מפגשים מרובים עם המשטרה בין הסגרים. השבוע, עם הפתיחה המחודשת של חיי הלילה, הם פרסמו הזמנה "להסתערות מתונה על הרחבה". למי שרוצה להתנועע, עם דרינק וסלייס ביד, מומלץ להגיע ביום שישי לתקלוט של הקטיק.

מגדל בבל

אמנם כבר לא מדובר בסוד גדול, אבל בכל זאת צריך לעשות את זה רשמי: הבבל, בר יפה ורחב ידיים השוכן במקווה ישראל בשכנות לכולי עלמא, נפתח בשנת הקורונה המסויטת הזו ועכשיו בשעה טובה פועל כרגיל. מדובר בחלק מהאנשים הטובים שמפעילים את הקליפורניה אז אין לנו ספק שזה הולך להיות טוב. בסופ"ש הנוכחי ינגנו שם בין השאר: שלומית לשם בחמישי ועמיץ בשישי. בואו, בואו.

הכניסה לבבל. לוקיישן צילומים חדש ומבטיח למבלים. צילום: ספי קרופסקי
הכניסה לבבל. לוקיישן צילומים חדש ומבטיח למבלים. צילום: ספי קרופסקי