"אני אחד ממיליון, אבל אי אפשר להתעלם מהשווארמה הזאת"

עידן פרץ (צילום יהונתן בן חיים)
עידן פרץ (צילום יהונתן בן חיים)

"העיר שלי" - מדור שבו בוחרות דמויות עירוניות את המקומות האהובים עליהן. והפעם: עידן פרץ, השף של קפה מרטיני, על המקום אליו התמכר מאז שנוצר אצלו בבית נוהל של דגים מטוגנים בשישי בצהריים וגם על השווארמה שנותנת פייט - ומנצחת - את שווארמות ילדותו החיפאיות

Foster

אמנם כבר המון זמן שאני לא "חוגג" בשעות הקטנות של הלילה, אבל מבחינתי הפוסטר מוסד שאין שני לו מבחינת שירות על הבר. דדי והחבר'ה הם אנשים יקרים לליבי, וכמי שמעבר לדרינק תמיד נהנה משיחה טובה עם הברמן, זה תמיד המקום הכי טוב לסיים בו את היום.
שלמה המלך 38

מפגש רמב"ם

אני יודע שאני אחד ממיליון, אבל כחובב שווארמות שגדל על השווארמות של הצפון וחיפה אי אפשר להתעלם מהמוצר המטורף הזה. איכות הבשר, הנדיבות, הטעמים – ביס מטורף.
רמב"ם 3

מפגש רמב"ם. צילום: מתן שרון
מפגש רמב"ם. צילום: מתן שרון

חמיס בטשון

טריות, איכות, שירות – אין יותר מידי מה להוסיף על החבר'ה האלה. גם עכשיו, כששבמסעדה אני מתעסק בגבינות ובצקים, יש לנו נוהל בבית של דגים מטוגנים בשבת בצהריים, ואני תמיד אסע עד יפו לקנות ממנו.
יפת 92

דליקטסן כוכב הצפון

הנוהל שלי ושל ארבל בשבת בבוקר: מקרון מדהים, אמריקנו קר וזמן איכות באימפריה של דליקטסן. המגוון בין לחמים ומאפים ועד פרחים וקפה מדהים ותמיד מעיף אותי מחדש.
מאיר יערי 19

פופינה

המקום שבו פגשתי את אוראל, המנטור שלי בחיים הקולינריים. שבו למדתי מה זה אוכל באמת, גידלתי את הביטחון העצמי שלי כטבח עד לתחרות סן פלגרינו ובו הצעתי לנופר נישואים. הבית.
אחד העם 3

אוראל קמחי, פופינה (צילום חיים יוסף)
אוראל קמחי, פופינה (צילום חיים יוסף)