מעמד הר סיני החדש: אוצר, היורש של בר ההר סיני, יפתח בחודש הבא

אחרי שלא נמצא לו יורש ראוי בסצינה, ייפתח בחודש מאי הבר אוצר, אחיו הקטן של הר סיני המנוח. האם הוא יהיה ההר סיני 2? תלוי את מי שואלים

בר האוצר
בר האוצר
6 באפריל 2016

לאחר ארבע שנים ואלפי כוסות זכוכית שבורות, נסגר באוקטובר האחרון הבר הר סיני. כמעט חצי שנה אחר כך, הקבועים עדיין מחפשים לו תחליף. לוואקום נכנס אוצר, אחיו הקטן של ההר, שייפתח בתחילת חודש מאי, גם הוא ברחבת בית הכנסת הגדול. בעל הר סיני אורי להב חבר לתומר אגאי (סנטה קתרינה) ודין בלר (קבוצת התדר), ויחד הם בונים את המקום הלוהט הבא. בלר, שלצד ניהול התדר עבד בפורט סעיד השכן, מספר כי נוסף לתקווה לשחזר את האווירה המשוחררת, הביתית והמקבלת של הר סיני המנוח, יהיה לבר החדש ייחוד משלו: "זה לא הר סיני 2 או פתיחה מחודשת של אותו המקום. ניקח מהר סיני את הדברים הטובים ונוסיף אליהם סאונד טוב יותר, אווירה קלאבית לא מחייבת והשקעה גדולה בבוקינג ובאירועים".

הר סיני
הר סיני

את האווירה הקלילה הזאת מקווים הבעלים ליצור בעזרת עיצוב החלל, שלא מנתק את הרחבה הגדולה שבפנים מאזור הישיבה הגדול שבחוץ. בין החללים יפרידו חלונות גדולים והבר יוצב סמוך אליהם, כך שכל מבקר יוכל לראות מה קורה בחלל בקלות יחסית. הבר לא יפעל בשישי בערב, אך בהמשך מתוכננת פעילות בצהרי יום שישי. במשך השבוע ייפתח המקום ב־12:00 וייסגר בסביבות 3:00־4:00. בלר מבטיח שההקפדה על בוקינג מדויק ומקצועי לא תעלים לגמרי את הטראשיות שתפסה מקום לא קטן מהקו המוזיקלי של הר סיני, אך המינון שלה יפחת משמעותית.

אוצר, הר סיני 1, 03:00-21:00
פתיחה בתחילת חודש מאי