נדב איל, אסף הראל ואתגר קרת בסדרת הרצאות כתרומה לילדי הפליטים

מרכז ענב לתרבות יארח סדרת הרצאות שכולה תרומה לעמותת אליפלט. במרצים: אוהד נהרין, תומר הימן, יורם יובל, נדב איל, קובי מידן, אתגר קרת, אסף הראל ואיתי אנגל

אתגר קרת (צילום: Getty Images)
אתגר קרת (צילום: Getty Images)
5 בספטמבר 2017

נדב איל, אסף הראל, אתגר קרת ואחרים משתתפים בסדרת הרצאות במרכז ענב לתרבות, כתרומה לעמותת אליפלט המסייעת לילדי הפליטים בתל אביב. ההרצאות, שמתקיימות תחת השם "הרצאה לטובה", יתקיימו החל מיום חמישי (7.9) וינועו בין כתיבה טלוויזיונית לדאע"ש.

קובי מידן ירצה על חייו של לאונרד כהן, על המוזיקה שלו, ועל הקשר הישראלי-יהודי שלו. אסף הראל, שברזומה שלו נמנות הסדרות "מ.ק 22", "מסודרים", "הפרלמנט" ו"שוטטות", ירצה על כתיבה טלוויזיונית. איתי אנגל, שדיווח מתוך החזית של דאע"ש בסוריה, יספק מבט מבפנים על הארגון. אתגר קרת יתן הרצאה ספרותית שבה יקרא מספריו ויספר מתי התחיל לכתוב, מאין מגיעים הרעיונות וכיצד פיתח את סגנונו.

איך כותבים טלוויזיה? אסף הראל (צילום: איליה מלניקוב)
איך כותבים טלוויזיה? אסף הראל (צילום: איליה מלניקוב)

אוהד נהרין, שפותח כעת את העונה החדשה של להקת מחול בת-שבע לאחר שהודיע על פרישה עתידית מניהולה, יגיע להרצאה משותפת עם תומר הימן, שיצר את הסרט "מיסטר גאגא" אשר יוקרן במסגרת המפגש.

פרופ' יורם יובל יציג בהרצאתו את "הדרך לאושר" – מה כולם מחפשים, מה ההבדל בין אושר להנאה, מתי אהבה תהפוך אותנו למאושרים ואיך זה קשור למוח. נדב איל ידבר בהרצאתו על הקשר בין משבר הפליטים במזרח התיכון, דאע"ש, הפוליטיקה האירופית ועולם הדימויים שלנו.

מרכז ענב לתרבות, אבן גבירול 71 תל אביב, החל מחמישי (7.9) 20:00, 100 ש"ח להרצאה