דודו אהרון איבד את הבושה במה שמסתמן כלהיט החתונות הבא

"השמחה שלנו", השיר החדש של דודו אהרון ואיתי לוי, עושה שימוש בכל השטיקים שמהם עשויים שירי חתונה. לרוע המזל, כולנו נזמזם את התוצאה הבינונית בעודנו לועסים נחשי גומי בבר אקטיבי

דודו אהרון ואיתי לוי (צילום: זוהר שטרית)
דודו אהרון ואיתי לוי (צילום: זוהר שטרית)
24 באפריל 2019

דודו אהרון, כך מתברר, הוא בחור חמדן. או שאפתן, תלוי איך מסתכלים על זה. אחרי שהצליח להרעיד את כל גני האירועים בישראל עם הלהיט "שם טבעת עליה", הוא מנסה לשחזר את ההצלחה עם "השמחה שלנו" – אולי מתוך תקווה סודית שבסופו של דבר זוגות יוכלו לבחור שירים רק מהרפרטואר שלו. כדי לנסות להגדיל את הסיכויים (ולהקטין את התמלוגים) ב־50 אחוז, אהרון גייס לדואט את איתי לוי, שאחראי על להיט ענק משל עצמו – "מסיבה בחיפה". זוהי הפעם השנייה שבה לוי מגויס לטובת המטרה, לאחר שאייל גולן הזמין אותו לשיר עמו את "חתונת השנה" ב־2017.

אהרון ולוי לא בחלו באמצעים ועשו שימוש בכל השטיקים האפשריים שמהם עשויים "שירי חתונה" – בין היתר, בית נוגה בסולם מז'ורי עם הפקת ברייקביט של תחילת שנות האלפיים (שבסינסתזיה מריח כמו סניף של רנואר) ופזמון מרים (שמתחיל במלים "אז תרימו ת'ידיים יאללה") שבשיאו מפציצה תזמורת עם כינורות וזורנה – קונבנציה שמסמלת את הרגע שבו יש להרים את החתן והכלה על הכתפיים. נראה שגם למילים נטולות הסאבטקסט ("תראי זאת השמחה שלנו, הגיעו כל החברים, נביא עוד כמה ילדים אינשאללה"), יש מטרה אחת, והיא ההכרזה: זהו להיט חתונות.

עוד כתבות מעניינות:
גבר מכה מגיע להופיע בתל אביב. מגיע לו להיכנס לאולם ריק
מעריצי בריטני: "מנהלה האישי אישפז אותה בכפייה"
השיר החדש של דורון מדלי ועידן רייכל הוא מופע של צביעות כחול לבן

אפילו האסתטיקה של הקליפ (אסופת תמונות סטילס של אהרון, לוי ועוד כמה חבר'ה צעירים עוטי טוקסידו על גג בניין) אמורה להזמין את הצופה־החתן לדמיין אותו ואת חבריו בסשן הצילומים של היום הגדול על רקע נוף אורבני. בעלי דמיון פורה יאמרו שהקליפ נראה כאילו אהרון ולוי עומדים להינשא בעצמם (למורת רוחה של אמא ציפורה?). כך או כך, עד שנזכה לשמוע להיט חתונות ים תיכוני חד־מיני, ניאלץ להתרפק על הדימיון.

לרוע המזל, סך כל החלקים האלה לא מצליחים להתרומם לכדי להיט סוחף, אלא נשמעים בדיוק כמו מה שהם: מניפולציה מחושבת, להיט שמיועד לטחינה בכל בר אקטיבי שבו אנשים מכרסמים נחשי גומי מתוך שמחה משולחת רסן. למרות כל זאת, לשניים יש סיכוי לא קטן להצליח במזימתם: ניסיון העבר מראה ששיר חתונה לא חייב להיות טוב באמת כדי להפוך ללהיט (ע"ע "חתונת השנה"). נכון לעכשיו, המזל עשוי להאיר להם פנים, ולהייטרים לא נותר אלא לקוות שהשיר יישכח בזמן ספירת העומר.

"השמחה שלנו" – דודו אהרון ואיתי לוי / מילים ולחן: אבי אוחיון, דודו אהרון, איתי לוי / עיבוד והפקה מוסיקלית: יעקב למאי