התוקף שמטיל אימה על רחוב בוגרשוב עדיין מסתובב חופשי

בעקבות פרסום Time Out על התוקף מבוגרשוב הוזמנו עדים לניסיונות זיהוי במשטרה, אך התוקף עדיין מטיל את אימתו על האזור ומתדפק על דלתות התושבים

הדיווחים מתארים גבר בקפוצ'ון עם זקן (צילום: Shutterstock)
הדיווחים מתארים גבר בקפוצ'ון עם זקן (צילום: Shutterstock)
1 במאי 2019

כשבועיים לאחר פרסום Time Out על הגבר התוקף אנשים ברחוב באופן סדרתי וללא סיבה, תושבי אזור בוגרשוב עדיין חוששים להתהלך סמוך לביתם. המשטרה מעורבת ובעקבות הכתבה אחד המרואיינים נקרא לזיהוי במשטרה, אך התוקף ממשיך בסורו, וכעת מתברר שהוא לא חושש גם לדפוק לתושבים על דלת הדירה. בקבוצת הפייסבוק "השכנים של בוגרשוב" עלה באחרונה פוסט של תושבת השכונה ובו היא מספרת שבשעה 5:00 לפנות בוקר דפק בדלתה גבר זר בקפוצ'ון עם זקן, העונה לתיאורו של התוקף. סיוון (32) פרסמה בתגובה כי חזרה ממסיבה בשבת האחרונה (27.4) בשעה 2:30 בלילה וכשחצתה את גן מאיר נפגעה על ידי איש זר שלבש ביגוד שחור: "הבן אדם הזה פשוט דחף אותי, הפיל אותי על הרצפה והמשיך ללכת". כך היא מספרת על חזותו: "הוא לא היה רזה, אבל גם לא היה שמן, גוף ממוצע וגבוה, בערך 1.80, אם אני לא טועה. גון העור שלו היה בהיר אבל לא הצלחתי לראות בבירור את פניו, הוא היה עם כובע".

עוד כתבות מעניינות:
בהלה בבוגרשוב: גבר תוקף עוברי אורח ללא סיבה נראית לעין
נשים בפלורנטין נגד מטרידן סדרתי: "עוקב ומטריד באופן קבוע"

עדות נוספת שהצטברה היא של אביהו שאלתיאל (34), המתגורר באזור כרם התימנים. שאלתיאל מספר שהותקף פעמיים. "בפעם הראשונה הוא נכנס בי עם הכתף בכל הכוח, צעק לי משהו וברח, והפעם השנייה הייתה שהוא בא והוריד לי כאפה בעורף וגם קילל. זה קרה מול האוזן השלישית, ליד הסנטר. אני זוכר שהוא היה גבוה ממני עם שיער בהיר, כנראה שטני, אני מאמין שהוא בגבוה 1.80 בערך. לא זוכר מבטא, זוכר סווטשירט אבל ללא קפוצ'ון על הראש. לא הגבתי, הייתי המום, זה לא סיטואציה רגילה עבורי ובוודאי לא בתל אביב".

רחוב בוגרשוב. צילום: Shutterstock
רחוב בוגרשוב. צילום: Shutterstock

כמותם, פיליפ סירל (32) מספר על תקיפה שחווה ביום שבת סמוך לגן מאיר. באזור השעה 21:00. "הלכתי הביתה מגן מאיר עם הכלבה שלי, כמו שאני הולך כל יום. בחור ישראלי בגיל סוף ה־20 או 30 הלך לכיווני, שמתי לב אליו וזזתי הצדה כדי שלא נתנגש. כאשר חלפנו זה על פני זה הוא התנגש בי עם הכתף שלו ותפס לי את היד, ואז הכה אותי עם יד פתוחה על הפנים. כשהתחלתי לרוץ הוא הכה בי שוב בפנים, אולי גם בפעם השלישית באזור האחורי של הראש שלי, אני לא זוכר בבירור כי הייתי בהלם. רצתי לאחד הבניינים וסגרתי את דלת הכניסה, לאחר מכן צעקתי לעברו 'יש לי את התמונה שלך ואני מתקשר למשטרה', הוא צעק משהו בחזרה אבל לא הבנתי מה הוא אמר. אחרי זה הלכתי ברחוב וניסיתי לצלם אותו והמשכתי לצעוק לעברו בתקווה שהוא יסתובב אבל הוא לא, התקשרתי למשטרה ודיווחתי. אני מופתע שמשהו כזה קורה בתל אביב, תמיד הרגשתי שהרחובות פה בטוחים".